Apdrošini sevi un savu auto pie ManaPolise.lv

octas kalkulatorsNepieciešama mašīnas apdrošināšana? Web vietā ManaPolise.lv tiek piedāvāta OCTA, KASKO un vairāki citi apdrošināšanas veidi. Kompānija jums sniegs iespēju apsvērt, kā arī saņemt 1 no 9 izdevīgākajiem variantiem valstī. Jānorāda, ka ManaPolise.lv ir pirmā vieta Latvijā, kurā iespējams saņemt nodrošināto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu – apdrošināšanas polisi, kura stājas spēkā jau stundas ceturksni pēc apdrošināšanas polises noformēšanas.
Patiešām ātra un vienkārša OCTA būs pieejama, lietojot kompānijas ManaPolise.lv piedāvātās priekšrocības. Jums nebūs nepieciešamības kontaktēties ar neskaitāmām kompānijām, lai iepazītos ar izdevīgākajiem piedāvājumiem. Paļaujoties uz Mana Polise jūs saņemsiet atbilstošāko piedāvājumu no deviņu populārāko kompāniju piedāvātajiem apdrošināšanas nosacījumiem. Apdrošināt var gan 1 auto, gan uzņēmumam esošu automobiļu parku. Ja vēlaties apdrošināt vairākus transporta līdzekļus, jums būs nodrošinātas īpašas atlaides.
Polises saņemšana ar ManaPolise.lv neprasīs ilgu laika brīdi, jo apdrošināšanu var noformēt ne vienīgi uzņēmuma telpās, bet arī interneta vietnē, kā arī WebMoney terminālī. Jāteic, ka ManaPolise.lv ir vienīgā vieta Latvijas Republikā, pie kā pieejama garantētā OCTA. Garantētā OCTA nosaka: *polise uzsāk darboties 15 minūtes no polises iegādes; *klients var saņemt īsziņu vai e-pastu par apdrošināšanas polises noformēšanu; *apdrošināšana pieejama ikvienā brīdī. OCTAS kalkulators ir rekomendēts līdzeklis cenu aprēķināšanai.
Ne mazāk vienkārša ir arī KASKO noformēšana. Aizmirstiet par savu spēku izšķiešanu apzinot atšķirīgus risinājumus, kā arī šos piedāvājumus salīdzinot. Ievadiet informāciju par transporta līdzekli vai tā vadītājiem ManaPolise.lv, noformējiet pieteikumu, pēc tam ar jums sazināsies speciālisti, kas uzreiz sniegs informāciju par jums labākajiem piedāvājumiem. Ekonomiski izdevīgāko variantu auto īpašnieki atradīs nevajadzīgi neizšķēržot laiku un enerģiju.
Bez automašīnas apdrošināšanas pie ManaPolise.lv var noformēt arī atšķirīga tipa apdrošināšanas. Tiek piedāvātā gan ceļojumu, gan dzīvības, kā arī veselības apdrošināšana. Ar šo piedāvājumu atbalstu jūs spēsiet justies pasargātam ikvienā gadījumā arī tad, kad neatrodieties valstī. Ja gribat iegūt vairāk ziņu par variantiem saņemt apdrošināšanas polisi, dodieties uz mājas lapu manapolise.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation