Ar Akurāts nojumes nomu noorganizēt pasākumu ir vieglāk

sildlampu nomaKompānijas Akurāts piedāvātā telts noma ir tiešām labs variants, ja nepieciešama pasākuma vieta vai telpas priekšmetu uzglabāšanai. Šis pakalpojums palīdzēs gan gadatirgos, gan pilsētas svētkos, gan grandiozās svinībās, gan festivālos un citur. Arī tad, ja jums ir vajadzīga cita pasākumu aprīkojuma, piemēram, galdu, dekorāciju un citu noma, Akurāts būs atbilstošākais piedāvājums.
Ļoti būtiski, ka, īrēt telti nav viens untas pats, kas to iegādāties. Jums jāmaksā vienīgi par to laika posmu, kad nojume jums ir nepieciešama. Tastiešām ir labs veids kā samazināt izdevumus un vienlaikus samazināt raizes – tas, kur telts tiks turēta pēc pasākuma vairs nebūs jūsu atbildība. Akurāts speciālisti to nojauks un aizvedīs. Ienāc http://akuratspasakums.lv/silditaju-noma un uzzini par sildītāju nomu.
Telts noma pie Akurāts tiešām palīdzēs visādos gadījumos, piemēram:
● Vasaras notikumiem, kas noris ārpus telpām;
● Vietā, kur ir paredzēts rīkot pasākumu, nav atbilstošu telpu;
● Meklējat vietu, ko iespējams lietot kā noliktavu.
Ja paredzēts brīvdabas pasākums, piemēram, festivāls, sporta spēles, viesības vai kāds cits, un jūs gribat apdrošināties pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, Akurāts teltis būs lielisks risinājums. Tāpat telts noma ir izmantojama kā alternatīva noliktavai uz īsu laiku. Jāpiebilst, ka telts noma noderēs arī ziemai un rudenim laika apstākļos, jo Akurāts veic arī nojumes sienu siltināšanu un sildlampu īri.
Ikviens, kas vēlas īrēt nojumi, pie Akurāts atradīs sev piemērotu risinājumu, jo uzņēmums iznomā vairāk nekā 10 atšķirīgu lielumu un izskata nojumes. Mazākās teltis ir tikai dažus kvadrātmetrus lielas, bet lielāko izmēri ir vairāk nekā 1000 kvadrātmetri.
Pasākuma noorganizēšana būs patiešām viegla, ja izmantosiet SIA Akurāts pakalpojumus. Ar SIA Akurāts jums būs pieejamas ne tikai nojumes, bet arī pārējais aprīkojums pasākumiem. Kompānija izīrē tiešām lielu aprīkojuma klāstu – ir atrodami gan soli, gan galdi, gan gaismas ķermeņi un pat saliekamā skatuve. Jānorāda arī, ka pie SIA Akurāts ir iespējama arī aprīkojuma transportēšana un montāža.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation