ĀTRAIS AIZDEVUMS VĒL AIZVIEN LABĀKAIS VEIDS, KĀ AIZŅEMTIES

atrs kredits vivusNe katru reizi pietiek savu līdzekļu brīžos, kad steidzami vajag iegādāties kādu jaunu preci vai jānomaksā negaidīti radušies izdevumi. Šādos brīžos ir pieejams kredīts internetā, ko izsniedz gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, atkarībā no aizdevēja. Naudas summas, kas pieejamas pie aizdevējiem mēdz būt atšķirīgas, tāpat arī ar aizņemšanās termiņu. Neskatoties uz to, ka aizdevums pieejams tiešsaistē jau dažu minūšu laikā, tas piedāvā arī citas būtiskas priekšrocības.

Tas, kas mudina izmantot ātros aizdevumus ir fakts, ka jaunajiem klientiem pirmajā reizē pieejams aizdevums bez procentu maksas. Lai arī pirmais aizdevums nav tik liels kā kredīts internetā, kas pieejamas pastāvīgajiem klientiem, tas tomēr ir aizdevums bez procentu maksas. Turklāt, laikus atgriežot pirmo kredītu ar katru nākamo aizņemšanās reizi jau iespējams aizņemties vairāk, jo tiek paaugstināts klienta kredītlimits.

Aizdevums ir īpaši noderīgs arī šādos gadījumos: Ja līdz algai ir atlikušas vairākas dienas, bet nauda nepieciešama jau tagad;    Ja esi atradis kādu izdevīgu piedāvājumu ar atlaidi, kas vēlāk nebūs pieejama;    Ja nepieciešams veikt rēķinu apmaksu ātrāk, nekā plānots;    Ja uzrodas neparedzēti tēriņi, bet negribas aiztikt iekrājumus un daudzās citās situācijās.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vajag tikai piereģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā jānorāda aizdevums un termiņš uz kādu to vēlas saņemt. Reģistrēšanās process prasa vien dažas minūtes laika un, ja visa informācija ir patiesa, aizdevums var tikt pieteikts bez citām formalitātēm. Vēl vienkāršāks process ir aizdevumu piesakot ar sms-īsziņas starpniecību. Šādos gadījumos lietotājam ir jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar to arī pietiek, lai aizdevums būtu tikai vienas īsziņas attālumā.

KREDĪTS INTERNETĀ TEV VAJADZĪGAJĀ LAIKĀ

Kredīts internetā tiek izsniegts elektroniski, tāpēc nauda pieejama dažu minūšu laikā. Tikmēr aizdevums var tikt atgriezts gan internetā, gan bankās visā Latvijā, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja noteikumiem.

Šajā gadījumā liela nozīme ir arī psiholoģiskajam faktoram, jo atrs kredits internetā nozīmē, ka klients pats visu kontrolē. Piem., pie jau pieminētā Vivus.lv – ja paņemtais aizdevums ir par mazu, iespējams aizņemties papildus summu, ko nav iespējams izdarīt citur.

Comments are closed.

Post Navigation