BAGĀTĪGS ŽOGU PIEDĀVĀJUMS UN SPECIĀLISTU IETEIKUMI MONTĀŽAS JAUTĀJUMOS

tvora.lv koka un akmens žogiUzņēmums “Tvora” sniedz klientiem iespēju iegādāties augstvērtīgus žogus un to risinājumus, ko pielāgo ikvienas teritorijas vai pagalma un pircēja īpašuma kritērijiem. Firmas piedāvājumā ir daudzveidīgi žogi un vārti: veramie, bīdāmie un automātiskie, Aluzinic skārda žogi, žalūziju žogi, pītā tīkla un paneļu veida sētas, vārtu automātika, mazās arhitektūras elementi, bruģis un daudz kas cits!

Viens no populārākajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Metāla žogi ir gatavoti no augstas kvalitātes tērauda, gluži kā pagalma vārti. SIA “Tvora” metāla žogu sistēmas būs lieliski pieskaņotas vairumam modernu arhitektūras ēku u.c. Metāla žogus parasti var piemērot atšķirīga veida virsmām un tas tos padara tik universālus. Metāla žogu izgatavošanā ir izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas nodrošina ilgu kalpošanas mūžu. SIA “Tvora” sortimentā ir metāla žogi, izgatavoti no 20x20mm, 25x25mm, 60x40mm vai 80x20mm profiliem.

Lai žogi turētos ilgu laiku, vajadzīgi arī augstas kvalitātes, meistarīgi ievietoti žogu stabi. Metāla žoga stabi ir populārākie no stabu veidiem, – tie ir izturīgi, tos var ērti ierīkot, kā arī ļoti ērti var piemērot vajadzīgo izmēru un krāsu. SIA “Tvora” ražo četrkantainīgus, apaļas formas, un pat ovālus koka stabus dažādos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pārklājums pret koroziju, kas kalpo 3 reizes ilgāk kā parasts karstais cinkojums.

Ja teritoriju vajadzīgs iežogot uz konkrētu laiku, piemērots risinājums ir mobīlie žogi, kas ir ātri un vienkārši samontējami jebkurā vietā. Mobīlie žogi būs ērtākais variants kultūras pasākumiem, satiksmes ierobežošanai, jaunbūvju vai būvdarbu realizēšanas teritoriju norobežošanai. Mobilie žogi ir arī efektīva žogu sistēma, kas palīdz arī koordinēt cilvēku plūsmu masveida pasākumu laikā, konkrēti iezīmējot ieejas un cilvēku plūsmas ceļus. Konkrēti šādam mērķim var izvēlēties, piem., “gājēju barjeras”. Tvora mobilo žogu komplektā ietilpst: peciāls žoga siets, cinkots tērauda rāmis un savienojumi, betona pamats žoga uzstādīšanai.

Vairāk ar SIA “Tvora” piedāvātajiem produktiem iespējams iepazīties firmas mājas lapā www.tvora.lv. Lai arī uzņēmums atrodas Lietuvā, žogu piegāde tiek veikta uz jebkuru klienta norādīto adresi Latvijā.

Comments are closed.

Post Navigation