”Dzintara melodija” – rezidence senioriem

aprūpes centrsAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir piemērots piedāvājums, kad jūs meklējat vietu, kur jūsu radinieki var saņemt it visu piemēroto palīdzību. Cilvēkiem gados “Dzintara melodijā” tiek sniegta izdevība iegūt piemērotu palīdzību un tiešām komfortabli pavadīt laiku. Aprūpes Centra ēka ir iekārtota tādā veidā, lai dzīvošana aprūpes centrā ir komfortabla arī senioriemar sarežģījumiem staigāt. Tur ir pieejama ne ne tikai ikdienišķā aprūpe, bet arī medicīnas darbinieku palīdzība.
Aprūpes centrs atrodas desmit minūtēs veicamā attālumā no Rīgas centra. Tas sniedz izdevību jumsvecāka gada gājuma cilvēkus viegli satikt. Turklāt arī kopīga notikumu apmeklēšana nesagādās grūtības. Aprūpes centrā ir pieejami sekojoši pakalpojumi:
•   Dienas stacionārs;
•   Īslaicīga palikšana;
•   Demences un Alcheimera slimnieku aprūpe;
•   Ikdienas aprūpe ar medicīnisko aprūpi.
Ja jūsu tuviniekam ikdienā ir nepieciešama dažāda veida palīdzība un pat ārstnieciskā palīdzība, bet jums ikdienā nav izdevības to sniegt atbilstošā kvalitātē. Gadījumā, ja dienas laikā jums ir jāstrādā un jums pieejamās telpas nav paredzētas personām, kam vajadzīga īpaša palīdzība. Aprūpes centrs būs piemērots risinājums. “Dzintara melodijs” iekārtojumsir ļoti atbilstošs personāmar sarežģījumiem pārvietoties. Vajadzīgo medicīnisko atbalstu, kā arī citu aprūpi cilvēkiem gados nodrošina prasmīgais aprūpes centra personāls.
Cilvēkiem, kas slimo ar demenci centrāir speciāla aprūpes programma. Tās nozīmīgākais uzdevums ir maksimāli, cik vien iespējams, ierobežot demences attīstību, kā arī nodrošināt pilnīgi visu piemēroto palīdzību. Šī mērķa īstenošanai, tiek piedāvāti prāta vingrinājumi, kā arī cita veida nodarbības.
Tāpat “Dzintara melodijā” tiek piedāvāta arī īslaicīga uzturēšanās. Gadījumā, kad jums uz neilgu laiku nav iespējams nodrošināt savam tuviniekam piemērotu atbalstu, šis pakalpojums jums palīdzēs. Tā ir iespēja garantēt, lai seniors saņem vajadzīgo aprūpi un jums ir izdevība doties no mājām, lai veiktu nepieciešamas darīšanas vai aizbrauktu vairākas diennaktis ilgā atvaļinājumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation