HIGIĒNAS SERVISS UZŅĒMUMIEM

Katras firmas īpašnieks zina, cik būtiska nozīme ir uzņēmuma telpu iekārtojumam, sevišķi, ja tur uzturas klienti. Ja vēlies ne vien parūpēties par efektīvu, klientiem un darbiniekiem tīkamu iekārtojumu, bet arī spodrināt uzņēmuma tēlu, izvēlies Berendsen pakalpojumus.

Berendsen ir radīts dažādiem uzņēmumiem, tur tiek nodrošināti dažāda veida pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts moderns tualetes aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti . Higiēnas tualešu aprīkojuma līnijā ir vairāki produkti kā, piemēram, ziepju dozatori un šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks risinājums roku mazgāšanai . Tāpat arī noderīgas ir putu ziepes un putu ziepju dozatori – ar putu ziepēm viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā.

Aplūko arī paklāju nomas piedāvājumu-http://www.berendsen.lv/gumijas-paklaji

PUTU ZIEPJU DOZATORS, TUALETES BIRSTE UN CITI RISINĀJUMI – ATBILSTOŠI AUGSTĀKAJIEM HIGIĒNAS STANDARTIEM

Aprīkojumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izplatās gaisā pakāpeniski . Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji nemaskē smakas. Tie tās neitralizē. Tādēļ  tualetes telpa smaržos jauki vienmēr. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kura sastāvā nav smagie metāli, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne tikai tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Tualates birste nav jāpārvieto, ietaupās kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tiek veikta to regulāra piegāde. Tualetes birste no Berendsen ir optimāls variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt tualetes birste pieejama modernā dizainā, kas   iederas katrā interjerā.

VIRTUVES DVIEĻU SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES KVALITĀTI

Berendsen Tekstila Serviss klientiem piedāvā arī  kokvilnas dvieļu nomu . Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi regulāri tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi paredzēti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citur. Gādājot par klientu ērtībām, Berendsen piegādā tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi lieliski pilda savu darbu – virtuves dvieļi gatavoti no kvalitatīvas kokvilnas.

Tas nebūt nav viss – pie Berendsen arī maināmo paklāju serviss un mopu noma.

Arī tie palīdzēs atvieglot ikdienu. Berendsen pārstāvji darbojas vairākās Latvijas pilsētās. Kompānijas darbinieki sniegs konsultācijas par labākajiem risinājumiem .

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi un citi efektīvi risinājumi Tava uzņēmuma vajadzībām. Atvieglo savu ikdienu kopā ar Berendsen!

 

Comments are closed.

Post Navigation