Kā izvēlēties  ātro kredītu?

Situācijās, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu novērtētu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Kas jāzina pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums pieejams tiem kredītņēmējiem, kas atbilst vairākām aizdevēju izvirzītām prasībām.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai atmaksātu kredītu

Noformējot aizdevumu, jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Lai arī nereti kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr jāpatur prātā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tev jāatbilst kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Otrs kritērijs, kas jāņem vērā – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka lielākoties ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Prakse kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu. Taču joprojām ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

Aizdevuma piešķiršanā būtiska arī pozitīva kredītvēsture

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Pie vairākiem aizdevējiem pieejams pirmais kredīts bez maksas, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc termiņa jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāatceras, ka bezmaksas pirmais kredīts pieejams tikai , aizņemoties pirmo reizi, sākot ar otro kredīta noformēšanas reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Pirmais kredits bez maksas tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – 30 dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem izsniegti netiek. Plašāku informāciju par pirmo kredītu bez maksas uzzini te.

Bezmaksas kredīts ir lieliska izdevība saņemt vajadzīgo summu un nepārmaksāt ne centa. Tomēr krediti bez procentiem ir izdevīgs variants tikai tad, ja tiek atdoti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus faktorus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

Uzzini kopējās kredīta izmaksas kredītu kalkulatorā

Kredītu salīdzināšanā svarīgs var būt kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators izsniegs informācijupar kopējām aizdevuma izmaksām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators sniedz tikai vispārīgu informāciju .

Lai arī nebanku aizdevumiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem un kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs solis. Aizņemies tikai tad, ja esi drošspar savu maksātspēju.

 

Comments are closed.

Post Navigation