Kur atrast izdevīgāko ātro kredītu?

Brīžos, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, par daudzu novērtētu risinājumu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – to noformēt var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Aizdevuma noformēšanas noteikumi

Ātrais aizdevums pieejams tiem kredītņēmējiem, kas atbilst vairākām aizdevēju izvirzītām prasībām.

Tev jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem

Noformējot aizdevumu, jāizvērtē sava maksātspēja. Lai arī nereti kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr kredītņēmējam jāņem vērā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav pieejams.

Tavam vecumam jābūt pietiekamam, lai varētu noformēt kredītu

Vēl viens faktors, kas jāņem vērā pirms aizdevuma noformēšanas – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Prakse kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču joprojām ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 19 gadiem.

Vairāk lasi-https://www.viasms.lv/lv/blogs/atrais-kredits-no-19-gadiem!

Aizdevuma piešķiršanā nozīmīga arī kredītvēsture

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Pie daļas kredītdevēju šobrīd pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc noteiktā laika jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem pieejami nav.

Bezmaksas kredīts ir laba izdevība, kā saņemt nepieciešamo summu un nepārmaksāt ne centa. Tomēr krediti bez procentiem ir izdevīgs variants tikai tad, ja tiek atdoti līdz noteiktā termiņa beigām. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamām problēmām nākotnē.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams pie vairākiem aizdevējiem, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko risinājumu. Meklējot labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā kredīta summa, atmaksas termiņš un citas nianses.

Uzzini kopējās kredīta izmaksas kredītu kalkulatorā

Kredītu salīdzināšanā noderēt var arī kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators piedāvās informāciju, cik lielu summu būs jāatmaksā pēc līgumā noteiktā termiņa beigām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators sniedz tikai vispārīgu informāciju .

Lai arī nebanku aizdevumiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem , kā arī kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs lēmums. Aizņemies tikai tad, ja esi pārliecinātspar savu maksātspēju.

 

Comments are closed.

Post Navigation