Kur tiek nodrošinātas profesionālas rūpes par vecākiem ļaudīm?

aprūpes centrs

Aprūpes centrs “Dzintara melodija” ir vieta senioriem, kur jūsu radiniekiem ir piedāvāta iespēja ērti dzīvot, kā arī saņemt nepieciešamo aprūpi. Centrā tiek piedāvāta gan ikdienas palīdzība un medicīnas darbinieku atbalsts gadījumos, ja šāda veida atbalsts ir vajadzīgs. Centrā ir nodrošināts it viss vajadzīgais, lai dzīvošana tajā būtu komfortabla – īpaši piemērots telpu iekārtojums, istabas ne vairāk kā 2 personām, kā arī profesionāla personāla aprūpe. Iegriezies: http://seniorbaltic.lv/
Aprūpes centrs atrodas desmit minūšu distancē no Rīgas centra. Pateicoties ērtajam novietojumam, radinieku satikšana ir patiešām viegla. Arī kopīga došanās uz notikumiem nesagādās sarežģījumus. “Dzintara melodijā” tiek sniegti sekojoši pakalpojumi:
•   Stacionārs dienai;
•   Īslaicīga palikšana;
•   Personu, kas cieš no demences. ;
•   Katras dienas atbalsts ar medicīnisko atbalstu.
Ja jums nav iespējams piedāvāt visu nepieciešamo palīdzību un ārstniecisko uzraudzību savam radiniekam. Ja jūsu mājas nav paredzētas seniora nepieciešamībām un jums ir par maz brīva laika, lai piedāvātu visas vajadzīgās rūpes. Piemērots piedāvājums ir aprūpes centrs. “Dzintara melodijs” iekārtojumsir ļoti piemērots senioriemar grūtībām pārvietoties. Jāpiebilst, ka aprūpes centrā ir zinoši darbinieki un ir pieejama atbilstoša ārstnieciskā uzraudzība.
Demences pacientiem centrā izveidota atsevišķa aprūpes programma. Tās būtiskākais uzdevums ir pēc iespējas palēnināt demences attīstību, kā arī sniegt visu atbilstošo aprūpi. Atbalsts tiek īstenots ar vairāku nodarbību, kā piemēram, prāta treniņu palīdzību.
Arī īslaicīga uzturēšanās aprūpes centrā tiek piedāvāta. Šis piedāvājums ir noderīga situācijās, kad uz konkrētu laiku, 1 vai dažām dienām, jums nav iespējas sniegt nepieciešamo palīdzību senioram. Ar šī pakalpojuma palīdzību pat reizēs, ja ir jāatstāj mājas, lai nokārtotu dažādus jautājumus vai arī dotos atpūsties, jūsu radinieks varēs saņemt atbilstošu atbalstu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation