NEPIECIEŠAMA PAKLĀJU TĪRĪŠANA? LABĀKO RISINĀJUMU MEKLĒ LUCIDA.LV!

paklāju tīrīšanaNav noslēpums, ka ikvienam daudzdzīvokļu namam nepieciešams nama apsaimniekotājs, kas rūpējas par ērtiem un drošiem dzīves apstākļiem ikvienam mājas iedzīvotājam.

Protams, vislabāk šos darbus uzticēt profesionāļiem, kas ņems vērā katra mājas iedzīvotāja prasības un vajadzības, kā arī garantēs efektīvu un kvalitatīvu sev uzticēto darbu veikšanu.

Servisa Lucida piedāvātā namu apsaimniekošana nozīmē atbildīgu un savlaicīguuzticēto darbu izpildi, augstu nama iedzīvotāju apmierinātību un lielu pakalpojumu pieejamību, kas nozīmē, ka Lucida darbinieki atrisinās dažāda veida sarežģījumus.

Nereti dzirdēts uzskats, ka laba apsaimniekošana paredz arī lielas izmaksas, tomēr Lucida piedāvājums šo pieņēmumu neapstiprinās. Jāmin arī, ka Lucida klientu vidū ir gan uzņēmumi, gan arī privātpersonas.

Lucida serviss noderēs arī tad, ja vajadzīgi santehniķa vai elektriķa pakalpojumi. Tāpat tiek piedāvāti arī apsardzes pakalpojumi , kā arī remontu veikšana.

Savukārt, ja vajadzīga biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvā arī to. Te jāpiemin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkārši paveicams uzdevums. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida speciālistiem, varēsi būt pārliecināts, ka nomazgātas būs pat vissarežģītāk aizsniedzamās logu rūtis. Būtiski arī, ka tiek izmantoti piemēroti mazgāšanas līdzekļi un atbilstošs inventārs – tev ne par ko nebūs jāsatraucas.

Jāpiemin, ka, domājot par klientiem Lucida nodrošina arī vairāku veidu speciālos darbus. Piemēram, ziemas mēnešos daudziem aktuāla kļūst jumtu tīrīšana. Tāpat Lucida piedāvā arī pārvākšanās, kā arī deratizācijas pakalpojumus. Ņemot vērā, ka mīksto mēbeļu un paklāju tīrīšana nereti prasa lielas pūles, arī šos darbus vari uzticēt pieredzējušiem speciālistiem. Kopā ar Lucida gan mēbeļu, gan arī paklāju tīrīšana vairs nesagādās problēmas, jo speciālisti zina efektīvākās metodes un līdzekļus maksimāli efektīvam rezultātam. Nepieciešama paklāju tīrīšana? Izvēlies Lucida profesionāļu palīdzību un Tev vairs nebūs jāuztraucas par to, vai paklāju tīrīšana tiks veikts regulāri.

Nevar nepiebilst arī to, ka Lucida piedāvājumā arī dažādi darba apģērbi. Svarīgi, ka piedāvātais apģērbs ir ērts un kvalitatīvs, tādā veidā nodrošinot kustību brīvību . Sortimentā tādi darba apģērbi kā bikses, jakas, kombinezoni, kā arī citi darba apģērba varianti.

Kvalitatīva namu apsaimniekošana, telpu un teritorijas uzkopšana, kā arī dažādi specifiski piedāvājumi – dzīvo labiekārtotā vidē – ieskaties lucida.lv!

Comments are closed.

Post Navigation