SAKĀRTOTA VIDE TAVĀ UZŅĒMUMĀ

Katras firmas vadītājs zina, cik būtiska nozīme ir uzņēmuma telpu iekārtojumam, sevišķi, ja tur uzturas klienti. Ja vēlies ne vien parūpēties par efektīvu, klientiem un darbiniekiem patīkamu iekārtojumu, bet arī spodrināt uzņēmuma tēlu, ieskaties Berendsen piedāvājumos.

Berendsen sortimentā vairāki pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss. Berendsen piedāvātais sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs veidot tīru vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās . Higiēnas aprīkojums ir īpaši svarīgs, lai nodrošinātu patīkamu darba vidi gan kolēģiem, gan, piemēram, kompānijas sadarbības partneriem. Mūsdienīgajā un funkcinonālajā tualetes telpu aprīkojumā ietilpst , piemēram, ziepju dozatori. Piedāvājumā esošie putu ziepju dozatori ir praktiski un ērti lietošanā, turklāt ar putu ziepēm netīrumus var nomazgāt īpaši efektīvi. Ziepju dozatori izstrādāti tā, lai  ar vienu spiedienu  rokās nonāktu precīzi 0,4 ml ziepju. Ņemot vērā precīzo daudzumu un ziepju koncentrāciju,tas ir arī ekonomisks risinājums.

TUALETES BIRSTE UN CITA VEIDA APRĪKOJUMS – ATBILSTOŠI AUGSTĀKAJIEM HIGIĒNAS STANDARTIEM

Aprīkojumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski . Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji nemaskē smakas. Tie padara smakas neitrālas. Tāpēc  tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kura sastāvā nav smagie metāli, savukārt aromāts neizraisa alerģijas. Vairāk lasi šeit!

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne tikai tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Tualates birste nav jāpārvieto, tiek ietaupīts kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tiek veikta to regulāra piegāde. Tualetes birste no Berendsen ir labs risinājums, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktēriju perēkļus, turklāt tualetes birste ir ar modernu dizainu, kas  labi iederas ikvienā interjerā.

VIRTUVES DVIEĻI BERENDSEN TEKSTILA SERVISS PIEDĀVĀJUMĀ

 

Berendsen Tekstila Serviss klientiem nodrošina vēl kādu pakalpojumu –  kokvilnas dvieļu nomu un servisu. Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi regulāri tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi paredzēti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citviet. Domājot par klientu ērtībām, Berendsen nodrošina tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi lieliski pilda savas funkcijas – virtuves dvieļi gatavoti no kvalitatīvas kokvilnas.

Berendsen nodrošina arī maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos variantus – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus . Izvēloties šo servisu, ietaupīsi gan laiku, gan  līdzekļus, jo, pateicoties regulārajai paklāju nomaiņai, telpas būs perfektā kārtībā vienmēr.

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi , kā arī citi efektīvi risinājumi Tavam uzņēmumam. Padari vieglāku savu ikdienu kopā ar Berendsen!

 

 

Comments are closed.

Post Navigation