SAŅEM NAUDAS AIZDEVUMU TIEŠI KONTĀ – BEZ IZZIŅAS NO DARBAVIETAS UN GALVOJUMA. ĀTRĀ KREDĪTA PRIEKŠROCĪBAS!

Ātrais kredīts ir īstermiņa finanšu aizdevums kredītu izsniedzēju uzņēmumiem, kur dažu minūšu laikā piešķirs vajadzīgo kredīta summas apmēru. SMScredit ir viena no ātro īstermiņa naudas aizdevumu kompānijām, kas pirmajam ātrajam kredītam nepiemēro papildus procentus. Tas paredz – atdod tik, cik saņēmi kredītā. Pirmajā kredīta noformēšanas reizē lielākā iespējamā summa ir EUR 300, kas tev būs pieejama. Taču tad, ja būsi ievērojis naudas aizdevuma atmaksāšanas ikmēneša grafiku, piesakot ātro kredītu nākamo reizi, lielākā iespējamā kopsumma būs jau EUR 425. Ja laicīgi ievērosi kredīta atmaksu, tev būs iespēja saņemt lielāku naudas aizdevumu neplānotajiem vai ikdienas tēriņiem.
Ātrais kredīts pieejams cilvēkiem no 20 gadu vecuma līdz pat 75 gadiem. Turklāt personai jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar regulāriem mēneša naudas ienākumiem. Ātrā kredīta pieteikšanai vajadzīgs bankas konts vienā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Ātrā kredīta noformēšana aizņem vien pāris minūtes. Ir jāreģistrējas mājaslapā, norādot nepieciešamo informāciju, jāpārskaita reģistrācijas maksa EUR 0,01 apmērā. Reģistrācijas maksa atpakaļ netiks atmaksāta, jo tas ir kā nodrošinājums ātrā naudas aizdevuma pieteikuma izskatīšanai.
Ātro naudas aizdevumu vari nokārtot arīdzan ar SMS vai telefona zvana starpniecību. Sākotnēji, protams, tev būs jāpiereģistrējas sistēmā internetā, kur jāieraksta visu vajadzīgo informāciju. Pēc kredīta pieteikuma saņemšanas speciālisti pieņems lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un par to paziņos ar SMS vai pa e-pastu. Tas, cik ātri saņemsi naudas aizdevumu kontā, lielā mērā ir atkarīgs no bankas iestādes, kurā konts izveidots. Ja tu jūti, ka nespēj atmaksāt īstermiņa naudas aizdevumu pēc grafika, iespējamar izdevība uz laiku atlikt naudas summas atgriešanu līdz pat vienam mēnesim.

Comments are closed.

Post Navigation