UZŅĒMUMA INTERNETA VIETNE – PIRMAIS IESPAIDS PAR KOMPĀNIJU

mājas lapu izveideLai esošie un iespējamie uzņēmuma klienti par firmu zinātu vairāk, rekomendējams izstrādāt tā mājaslapu.
Mājaslapa kalpos ne tikai kā izzinošs kanāls, bet arī būs uzņēmuma vizītkarte un reklāma globālajā tīmeklī.
Mājaslapa iestādes tēla un reputācijas veidošanai, klientu un mērķauditorijas informēšanai, pircēju pakalpojumu funkcijai, peļņas palielināšanai.
Pirms noteiktā līguma parakstīšanas ar vienu no e-vides risinājumu firmām, viņi izveidos mājaslapas specifikāciju atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. Tajā ietilpst vizuālais izskats, nepieciešamā funkcionalitāte, izstrādes un uzturēšanas termiņi.
Pirms mājaslapas nodošanas uzņēmuma rīcībā izstrādātāji veiks tās darbības pārbaudi testa režīmā. Izkontrolēs grafiskā noformējuma nianses, kategoriju darbības un nepieciešamības gadījumā izlabos tehniskās kļūmes. Piesakies mājaslapas izveidei jau tūlīt.
Mājaslapai var radīt arī tās mobilo variantu, ko varēs izmantot caur mobilajiem telefoniem. Taču firma nosacīti vairāk iegūs, ja izstrādās arī mobilo lietotni. Tā ne tikai radīs mūsdienīga uzņēmuma priekšstatu, bet tāpat būs noderīgs reklāmas un PR līdzeklis.
MOBILĀS LIETOTNES FIRMAS PRODUKTIVITĀTEI
Datu reģistrs, pakalpojumu apmaksas sistēmas, rezervācijas aplikācijas, paziņojumu dublēšana u.tml. – tik daudz formu konkrēti firmas vajadzībām.
Jāņem vērā, ka dažādu mobilo ierīču operētājsistēmām ir atšķirīgas izstrādes vajadzības. Atbilstoši tām eksperti sevišķu vērību pievērš to tehniskajam un vizuālā noformējuma risinājumam.

Uzņēmuma interneta lapas un firmas realizēšana var palīdzēt uzņēmumam realizēt noteiktos reklāmas un PR mērķus. Mērķos var ietilpt pircēju pakalpojumu un informācijas resursu optimizēšana ar mobilo aplikāciju izveidošanu.
KOMPĀNIJAS LOGOTIPS KĀ FIRMAS ZĪME
Logo ir viena no svarīgākajām firmas komponentiem, jo rada priekšstatu par uzņēmuma tēlu un korporatīvo identitāti.
Labu un firmai atbilstošu firmas zīmi radīs dizaina vai interneta risinājumu uzņēmumi prasmīgu dizaineru pavadībā.
pāris dizainera izstrādātajām logo ideju skiču variācijām varēs izvēlēties uzņēmumam atbilstošāko. Kopš šā brīža pēc konkrētās versijas izvēlēšanās uzsāksies darbs pie uzņēmuma vizuālā tēla izveidošanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation