Aeroc bloki pie prof.lv

aeroc blokiBūvmateriālu interneta veikalā vari atrast kvalitatīvus būvniecības materiālus par labām cenām. Tur ne tikai vari atrast tev ļoti izdevīgus būvmateriālu piedāvājumus, arīdzan parocīgi varēsi apskatīt preču fizikālās un tehniskās īpašības, izmantošanas iespējas.Lode, Aeroc, Knauf un citu preču zīmju celtniecības materiāli par izdevīgām cenām daudzveidīgā piedāvājuma klāstā.

Ģipškartona plāksnes no Norgips un Knauf ražotājiem

Prof.lv būvmateriālu katalogā varēsi atrast Norgips un Knauf ražotos ģipškartonus par izdevīgām cenām. Būvmateriālu sarakstā Knauf un Norgips ražotāju standarta ģipškartons, kam ir multifunkcionāls pielietojums. Standarta reģipsi var izmantot kā sauso apmetumu uz mūra, betona, turklāt drīkst izmantot kā sienu un griestu apšūšanas materiālu. Būvmateriālu interneta veikals sniedz zemākās reģipša cenas.Prof.lv būvmateriālu preču katalogā ieraudzīsiNorgips un Knauf mitrumizturīgās ģipškartona plāksnes ar silikonu un stiklašķiedru, ko var izmantot vannasistabās, pirtīs u.c. telpās ar augstu mitruma rādītāju. Remontdarbu telpās, kurās nepieciešams nodrošināt ugunsdrošību, vari izmantot Knauf vai Norgips reģipsi arugunsizturības īpašībām. Reģipša plākšņu sastāvā ir uguni slāpējošas piedevas un stiklašķiedras, kas atļauj to izmantot sienu, kolonnu, griestu konstrukcijām, garantējotugunsdrošību. Šāds reģipsis ir piemērots pie kamīniem, katlu mājā, pie krāsnīm u.c. Knauf un Norgips pretvēja ģipškartons paredzēts ēku ārējo sienu aizsardzībai pret vējuun siltumizolācijas nodrošināšanai. Turklāt tas ir apstrādāts ar mitrumu aizturošām vielām. Pateicoties blīvajām apšuvuma plāksnēm, ārsienu konstrukcija tiek pasargāta pret vēja iekļūšanu un garantē lielākas siltuma izolācijas īpašības. Izturīgās ģipškartona plāksnes izmanto dažādu ēku konstrukcijām, kuras ir pakļautas izteiktiem triecieniem. Par piemēru, slimnīcu un skolu kāpņu telpās, fitnesa un sporta centros u.c.

Prof.lv bloki – noformē pasūtījumu un saņem materiālus mājās

Nesošo konstrukciju izbūvē parasti tiek izmantoti būvniecības bloki. Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv piedāvā labas cenas un nodrošina iegādāto materiālu piegādi pa visu Latviju. Piedāvājuma klāstā Fibo keramzīta bloki nesošo sienu konstrukciju izbūvei. Keramzīta blokus izmanto kā sienu mūra materiālu, jo tiem ir liela stiprība, laba skaņas izolācija, tos ir viegli apstrādāt. Tos var izmantot celtniecībā gan zem, gan virs zemes līmeņa. Prof.lv preču katalogā esošie gāzbetona bloki no Aeroc, Roclite un citiem ražotājiem var pasūtīt ļoti lielā sortimentā. Ļoti augstu energoefektivitāti var sasniegt arī bez papildus siltināšanas. Tālab tos samērā bieži izmanto ārsienu nesošām konstrukcijām kā aizpildījumu daudzdzīvokļu ēku un privātmāju būvniecībā. Ilgtermiņā ieekonomē ar attiecīgā būvniecības materiāla izvēli.

Knauf, Aeroc, Texoblock un citu ražotāju celtniecības materiāli par izdevīgām cenām

Esi iecerējis mājoklīremontu? Laika resursa taupīšanas nolūkā ielūkojies būvmateriālu veikalā Prof.lv. Tur var nopirkt visu nepieciešamo remontam, būves rekonstrukcijai, tāpat arī aprīkojumu dārzam un mājai. Prof.lv daudzveidīgā piedāvājuma klāstā celtniecības materiāli – reģipsis, reģipša profili un to stiprinājuma elementi, siltumizolācijas materiāli kā putuplasts, keramzīts, akmens vate, būvniecības bloki no Aeroc, Fibo, Lode, Texoblock, Roclite, kā arī citi būvniecības materiāli.

Aeroc bloki, Texoblock, Roclite celtniecības bloki

Celtniecības blokus lielākoties praktizē nesošo konstrukciju veidošanā. Prof.lv piedāvā izdevīgas cenas un garantē nopirkto materiālu piegādes iespējas pa visu Latviju. Būvmateriālu preču katalogā vari pasūtīt keramzīta blokus no Fibo un Keraterm no Lode ražotājiem. Keramzīta bloki ir populāri sienu mūra materiāli, jo tiem ir augstas stiprības īpašības, laba skaņas izolācija, tos ir viegli apstrādāt. Tos var izmantot celtniecībā gan zem, gan virs zemes līmeņa. Gāzbetona bloki no Texoblock, Aeroc u.c. ražotājiem var izraudzīties ļoti daudzveidīgā sortimentā. Tie ir īpaši ar to, ka bez papildus siltināšanas var īstenot diezgan augstus energoefektivitātes rādītājus. Tas ir iemesls, kāpēc tos ļoti bieži praktizē nesošo konstrukciju izveidē kā aizpildījumu daudzdzīvokļu namu un māju būvniecībā.

Standarta, pretvēja, triecienizturīgais un cita veida ģipškartons

Remontdarbiem pērc pasaulē zināmu preču zīmju būvmateriālus. Būvmateriāluveikala Prof.lv preču sarakstā vari atrast kvalitatīvu ģipškartonu un tā stiprinājumus no Norgips un Knauf ražotājiem.Piedāvājumā Knauf un Norgipsstandarta ģipškartons, kam ir multifunkcionāls pielietojums. Tāds reģipsis ir izmantojams kā sausā apmetuma materiālu uz betona, mūra, turklāt var izmantot kā sienu un griestu apdares būvmateriālu. Būvmateriālu interneta veikals sniedz labākās reģipša cenas.Prof.lv būvmateriālu katalogā varēsi sameklētNorgips un Knauf reģipsi ar īpaši augstu mitruma izturību, ko var izmantot vannasistabās, pirtīs u.c. telpās ar samērā augstu mitrumu. Telpās, kurās ir vēlama paaugstināta ugunsizturība, ļoti ieteicams izmantot īpašo ģipškartonu ar sarkanas krāsas virsmas pārklājumu. Ugunsizturīgo reģipsi droši var izmantot telpu sienu un griestu konstrukcijām, kurās ir dūmvads, kamīns, kā arī katlu mājās. Uguni slāpējošie elementi, kas iestrādāti materiālā, ugunsgrēka apstākļos var aizsargāt īpašumu no uguns izplatības. Būvniecības preču izvēlē arīpretvēja ģipškartons, ko izmanto siltuma izolācijas un vēja aizsardzībām speciāli būvju ārējo sienu izbūvē. Pateicoties blīvajām apšuvuma plāksnēm un mitruma aizturošām vielām, telpā samazina siltuma zuduma iespējas.

Comments are closed.

Post Navigation