Aicinām pievienoties autovadītāju darbam Londonā

123-drivers-fotoSIA „123 Drivers Ltd.” ir daļa no latviešiem piederoša transporta uzņēmumu grupas “Amitours”, kas specializējas pasažieru pārvadājumos dažādos Eiropā iecienītos tūrisma galamērķos – Lielbritānijā (Londona), Francijā, Austrijā un Vācijā. Uzņēmums specializējas šoferu atlasē un viņu sagatavošanā darbam ārzemēs, palīdzot sagatavot gan vajadzīgos dokumentus, gan apmācot jaunos darbiniekus. 123drivers nelīdzinās citām darbā iekārtošanas aģentūrām, jo veic atlasi vienīgi Amitours grupā esošajiem uzņēmumiem. Tas nozīmē skaidrus prasību nosacījumus, specifisku darba piedāvājumu un sagaidāmus sadzīves apstākļus. Šī iemesla dēļ nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana, apmācība un nogādāšana līdz jaunajai darba vietai ir bez jebkādas maksas.
Šobrīd Amitours London strauji un mērķtiecīgi aug – katru nedēļu uzņēmuma komandai piebiedrojas vismaz 3 jauni kolēģi, un šogad to kopskaits sasniegs 100. Ik dienu uzņēmuma automobiļi veic desmitiem pārvadājumu gan no visām Londonas lidostām, gan pa visu pilsētu. Amitours servisu izmanto arī ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecības, tāpēc uzņēmumam ir gods nodrošināt transportu arī Latvijas ministriem oficiālo vizīšu laikā Londonā. Uzņēmums sadarbojas arī ar Latvijas Vēstniecību, palīdzot tautiešiem brīžos, kad viņi nonākuši grūtā situācijā.
Tā kā Amitours grupas uzņēmumi turpina augt, darbā tiek aicināti jauni biznesa klases šoferi. Lai varētu pieteikties darbam Amitours, pamatā ir jāatbilst 3 noteikumiem: vajadzīga B kategorijas apliecība, trīs gadu braukšanas stāžs un labas komunikācijas prasmes angļu valodā. Kādi ir lielākie ieguvumi, pievienojoties Amitours: Tu saņemsi pieredzi profesionālā darba vidē Eiropā; Tev būs izdevīgs darba grafiks (strādājot Londonā, dzīvojot Latvijā); Nodrošināti ienākumi; Biznesa videi atbilstošs darba apģērbs un Mercedes markas auto; Nodrošināta dzīvesvieta; Iespēja veidot karjeru; Latviešu kolēģu komanda.
Jau vairāk kā trīs gadus Amitours piedāvā augstākās kvalitātes pasažieru pārvadājumu pakalpojumus tūristu grupām un individuālajiem ceļotājiem. Šajā darbā ikdiena ir pārvadājumi no Parīzes lidostām, ekskursijas uz Versaļu, Fontenblo, Luāru, Normandiju un citviet. Slavenākās Francijas vietas ir mūsu autovadītāju galamērķi ik dienu!
Sekojot klientu pieprasījumam, AMITOURS jau trīs gadus strādā arī saulainajā Nicā – slavenākajā Francijas kūrortpilsētā. Šeit vispieprasītākais pakalpojums ir transports no lidostas, ekskursijas Nicā un apkārtnes pilsētās.
Nicā un Parīzē notiek autovadītāju apmācība un praktiskā pārbaude pirms darba sākuma Londonā. Nicā un Parīzē autovadītājs apgūst komunikācijas prasmes ar klientiem, darbu ar navigācijas ierīcēm, maršrutu plānošanu, atskaišu veidošanu un citas darbam vajadzīgāsprasmes un zināšanas.
Tie, kas uzskata, ka šis darbs varētu būt viņiem piemērots, var uzzināt sīkāku informāciju par darbu 123drivers mājas lapā vai sūtot e-pastu uz info@123drivers.lv.

123 Drivers sociālajos tīklos:

https://twitter.com/123_Drivers

http://www.draugiem.lv/123drivers/

https://www.facebook.com/Drivers123

Comments are closed.

Post Navigation