Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi

Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturiNeapdomīgas rīcības un tās sekas ir slikta kredītvēsture. Pietiek tikai ar 2 mēnešu kavējumiem un maksājumu summu Ls 100.Slikta kredītvēsture nav akmenī cirsta patiesība, veiksmes gadījumā mazas summas būs iespējams aizņemties. Izvēloties interneta ātro kredītu, vēlams uzmanību pievērst arī drošībai, kuru garantē kreditēšanas kompānija.

Vivus ātrais kredīts ir lielākā kreditēšanas kompānija Ziemeļeiropā. Vivus atbalsta sociāli atbildīgu kreditēšanu, ir Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas biedrs. Vivus pakalpojumus ar kvalitātes sertifikātiem ir novērtējuši Patērētāju tiesību aizsardzības cents un „Bureau Veritas Certification” kvalitātes vadības sistēmas. Vivus.lv mājas lapā viegli var atrast aizņēmējam vajadzīgos dokumentus un līgumus, bet Vivus kredīta klientu operatori individuālām telefona, skype vai e-pasta konsultācijām ir pieejami katru dienu no 7 rītā līdz 24 naktī. Ja jūti, ka kredīta pieteikšana ir kļuvusi par tavu nelāgo ieradumu, Vivus piedāvā iespēju uzrakstīt iesniegumu par kredīta neizsniegšanu uz laika periodu no viena līdz trim gadiem.

Vivus ātrais kredīts ir pieejams 20 līdz 75 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem ar labu kredītvēsturi. Aizdevumā var saņemt no Ls 50 līdz Ls 1000 uz atmaksas termiņu līdz pat 24 mēnešiem. Katram aizņēmējam tiek izsniegts individuāls kredītlimits, kuru var paaugstināt, laicīgi atmaksājot pirmo aizdevumu.

Vivus vivus.lv

Reģistrēšanās aizdevumam notiek vivus.lv. Uz kalkulatora skalām atzīmējot nepieciešamo naudas summu un plānoto atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējos izdevumus. Tad būs jāaizpilda reģistrēšanās anketa. Lai pietiektu bankas kontu Vivus bankas kontā būs jāpārskaita Ls 0,01. Ātrāks pārskaitījums būs pieejams Swedbankā, SEB, Citadele, Nordea, DNB, GE Money un Norvik banku klientiem. Pēc aizdevumu apstiprinošas īsziņas saņemšanas, pieprasītā nauda kontā ienāks jau pēc 15 minūtēm. Citu banku klientiem pārskaitījums var aizņemt vienu darba dienu. Saņemto kredītu aizņēmējs varēs kontrolēt savā vivus.lv online profilā, kur vienkopus būs atmaksas grafiks, līgums. Rēķinus var atmaksāt ar pārskaitījumu vai jebkurā bankā, Latvijas Pasta nodaļās, Narvesen un Plus Punkts kioskos, līdzi ņemot izdrukātu Vivus rēķinu.

Situāciju ar sliktu kredītvēsturi var labot – pirmkārt, izvēloties naudas summu, raugies, lai tā nepārsniedz 40 procentus no taviem ikmēneša ienākumiem. Otrkārt, precīzi laikā veic ikmēneša maksājumus. Treškārt, saņemto naudu tērē patiešām svarīgiem maksājumiem! Jo Vivus.lv piedāvā nopelnīt! Iesaki saviem draugiem Vivus ātrā kredīta pakalpojumus. Par katru draugu, kas būs reģistrējies Vivus, tu saņemsi Ls 5!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation