AIZŅEMIES NO SMSCREDIT.LV UN NERISKĒ AR FINANSIĀLAJIEM LĪDZEKĻIEM!  

Ātrie kredīti internetāJa Tev steidzami vajadzīga nauda, taču nezini kur to iegūt, tad labākais risinājums negaidītās situācijās ir SMScredit piedāvātie ātrie kredīti. Šobrīd, arvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties tieši ātros aizdevumus. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma.

Ātrie kredīti internetā ir tiešām ātri un vienkārši noformējami. Ja esi reģistrējies, Tev atliks tikai veikt reģistrācijas apstiprinājuma maksu. Un, pēdējais solis būs vien pieteikties sev vēlamajai kredīta summai, norādot arī atmaksas termiņu. Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Tas nozīmē, ka Tev būs jāatdod tik, cik aizņēmies – nebūs jāmaksā ne komisijas maksa, ne procentu maksājumi.

Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Par SMS kredītu to sauc tādēļ, ka to aizņemties ir vienkārši un ātri, ar īsziņas palīdzību. Izvēloties SMS kredītu, jānosūta tikai īsziņa un jau pāris minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu.

Situācijā, ja nevari kredītu atmaksāt noteiktajā termiņā, SMScredit.lv Tev piedāvā iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Jautājumu gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā.

Comments are closed.

Post Navigation