Aktīvā atpūta, SPA un citas dāvanas

radoša dāvanaTuvojoties svinībām, dzimšanas dienai, kāzu jubilejai vai bērnu svinībām, meklē dāvanu idejas? Ierasto dāvanu vietā šoreiz dod priekšroku sajūtu veicinošām dāvanām. Maziem un lieliem, vīriem un sievām, mammām, tētiem, kolēģiem un labākajiem draugiem aizraujošas dāvanas ikkatra interesēm:

Interesanta brīvdienu dāvana

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti tuviniekiem un kopā ar kolēģiem, iegūstot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Visvairāk iepazīt  ģimeni vai kolēģus var, dodoties vienā brīvdienu ceļojumā pa Latvijas skaistākajām vietām. Neparasts dāvanas variants ir laika pavadīšana piedzīvojumu trasē, izbraucienā ar skeletonuun citas krāšņu emociju veicinošanas atpūta.

Sirsnīga dāvana tuvam cilvēkam

Nekas nav vērtīgāks par laiku, ko pavadi ar mīļoto cilvēku. Tāpēc kopīga laika pavadīšana vienā no ūdens vai relaksācijas kompleksiem palīdzēs aizmirst ikdienu un izbaudīt divvientulību. Noderīga dāvana svinībās ir hobijkursi, deju apmeklējuma abonements vai vakariņas vienā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Dāvana jebkuros gada svētkos ir prieka pilns mirklis.

Svētki nāk ar dāvanām!

Ja meklē interesantas un oriģinālas idejas dāvanām, nelauzi galvu! Humoristiska karikatūra, fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, dažādas piedzīvojumu takas un brīvdienu atpūta. Aizraujošo dāvanu uzskaitījums ir vēl plašāks, tālab nekavējies un veic plānotu lēmumu. Interesanta dāvana svētkos izraisīs spilgtu izjūtu gammu un radīs patīkamu svētku noskaņu.

UNIVERSĀLĀS DĀVANU KARTES

Dāvana, kura neprasa vecuma ierobežojumu – dāvanu karte jebkuros gada svētkos. Lai arī var likties, ka tā ir parasta un bezpersoniska , tā jubilāram dod iespēju pašam iegādāties sev kāroto. Dāvanu karte ir unikāla dāvana, kas noder visādās dzīves situācijās: bērnu sasniegto panākumu atzīmēšanai, skolu absolventiem u.tml. Sarūpētās dāvanas pasniegšana ļoti svarīga, tāpēc izdomā kādu radošu un interesantu dāvanu kartes pasniegšanas pieeju.

Lielisks veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir nopērkot dāvanu karti.

Comments are closed.

Post Navigation