«AKURĀTS» — KVALITATĪVS MĒBEĻU UN TELŠU NOMAS SERVISS AR PROFESIONĀLU ATTIEKSMI

images (11)Kad gribi, lai pasākuma iekārtojuma stilistika ir atšķirīga, kā labs variants jāpiemin apaļie galdi. Tie izskatās eleganti, turklāt  tie iederēsies praktiski jebkurā pasākumā, jo to izskats ir gana atturīgs. SIA «Akurāts» klāstā atrodami apaļie galdi, tāpēc, kad vēlies šos galdus izmantot kādā no saviem pasākumiem, sazinies ar šo uzņēmumu! Viņu pārstāvji vajadzīgo skaitu ar galdiem gan transportēs uz un no pasākuma vietas, kā arī uzstādīs sarīkojuma teritorijā.

VIESU KOMFORTAM — BANKETU KRĒSLI

Banketu krēsli sniedz dažādus plusus: sēdēšana uz tiem ir ērta, turklāt krēslu izskats iekļausies ikvienās svinībās. Lai gan tie ir apjomīgi polsterēti un ar izturīgu karkasu, banketu krēsli pārvietojami diezgan vienkārši un, ja vajadzīgs, novietojami viens uz otra. Tāpēc šo krēslu variants ir īpaši pateicīgs, teiksim, deju vakaros, kad pasākuma ietvaros zālē vajag atbrīvot vietu. Krēslu montāžu un demontāžu paralēli atvešanai un aizvešanai nodrošinās «Akurāts» darbinieki.

FUNKCIONĀLA, KĀ ARĪ KVALITATĪVA BĀRA LETE

Bāra lete ir veidota no vairākiem moduļiem, tāpēc iespējamas dažādas tās kombinācijas un līdz ar to arī vairāki pielietojumi. Bāra lete vienlīdz labi iekļausies gan kafejnīcā, gan degustācijas un cita veida sarīkojumos. To var izmantot iekšā un ārā, ja tā atrodas zem telts, kā arī, pieslēdzot elektrotīklu, letes priekšējā daļa ir izgaismojama, sniedzot īpašu efektu krēslainās telpās.

NEPIESPIESTAI ATMOSFĒRAI NODERĒS BĀRA KRĒSLI

Bāra krēsli, kā iespējams saprast pēc to nosaukuma, ir piemēroti izmantošanai bārā. Iedomājies situāciju — tiek organizēts pasākums, bet norises vietā nav pietiekami daudz krēslu. Šādā situācijā piemērotākais risinājums ir krēslu noma. «Akurāts» bāra krēsli izskatās mūsdienīgi un ir komfortabli, kā arī, pateicoties to vienkāršajai salikšanai pasākuma vidi ir viegli transformēt. Krēslu īre ļauj ietaupīt, jo krēslus nebūs nepieciešams pirkt, kā arī Tev ne par ko nevajadzēs lauzīt galvu — visu nepieciešamo paveiks «Akurāts» strādnieki.

PIEPŪŠAMAIS DĪVĀNS — VEIDS, KĀ SVĒTKU VIDI PADARĪT NEDAUDZ ORIĢINĀLĀKU

Piepūšamais dīvāns — sākotnēji šis vārdu salikums varētu šķist nedaudz savāds, taču tas nav nekas neparasts. Pēc izskata piepūšamais dīvāns izskatās pēc klasiska ādas dīvāna, turklāt tas ir ērtāk pārvietojams un kopjams. Arī «Akurāts» klāstā šāda mēbele atrodama. Var izvēlēties vienai, divām vai trijām personām paredzētus, trīs krāsu (pelēkā, baltā, oranžā) modeļus. Iespējams nomāt glītus, pieskaņotus galdiņus baltā un oranžā krāsā.

Neatkarīgi no tā, vai Tev nepieciešami apaļie galdi, banketu krēsli, bāra lete un bāra krēsli vai piepūšamais dīvāns, «Akurāts» varēs sniegt palīdzību, apgādājot ar nepieciešamo un nodrošinot pievešanu un uzstādīšanu. Tāpēc, ja gribi, lai pasākums noritētu pēc augstākajiem standartiem, nāc uz www.akurats.lv!

Comments are closed.

Post Navigation