AKURĀTS PIEDĀVĀ G ĀZES SILDĪTĀJUS OMULĪGAM PASĀKUMAM ĀRPUS TELPĀM

Organizē pasākumu un tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums? Ielūkojies pasākumu aprīkojuma servisa piedāvājumā- Akurats.lv.

Ja pasākums tiek rīkots nojumē, bet gaisa temperatūra nav augsta, lieliski noderēs Akurats.lv sildlampas. Šie sildītāji efektīvi pildīs savas funkcijas, radot patīkamu gaisotni . Uzņēmums piedāvā ne tikai sildlampu un cita aprīkojuma nomu, bet arī piegādi un uzstādīšanu. Būtiski, ka gāzes sildītāji, kā arī viss cits pasākumam nepieciešamais aprīkojums pieejams ne tikai Latvijā, et arī Lietuvā un Igaunijā.

Akurats.lv piedāvātās sildlampas ir metāla krāsā, 2,30 metrus augstas un 13 kilogramus smagas. Ņemot vērā, ka tās aprīkotas ar propāna gāzes balonu, tās nedrīkst pašrocīgi izjaukt, novietot pie degošiem materiāliem vai tiešos saules staros.

Pasākumi ārpus telpām vairs nav problēma nevienos laikapstākļos- izvēlies sildītājus no Akurāts un izbaudi skaistu un omulīgu gaisotni !

LIELISKS RISNĀJUMS DAŽĀDIEM PASĀKUMIEM- AKURĀTS PIEDĀVĀTĀ NOJUMES ĪRE

Lai pasākums ārpus telpām izdotos , aktuāls jautājums būs arī nojumes īre. Šis Akurats.lv piedāvājums sniegs iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam piemērotu nojumi vai telti .

Telts noma – tā ir iespēja izvēlēties piemērotāko no bagātīgā piedāvājumu sortimenta. Būtiski atzīmēt, ka telts īre pie Akurāts nozīmē arī tās piegādi un uzstādīšanu. Jāņem gan vērā, ka tas attiecas uz lielāko izmēru teltīm un nojumēm.

Pasākumam vajadzīga arī skatuve? Ieskaties SIA Akurāts piedāvājumā! Akurats.lv sortimentā esošās skatuves ir saliekamas un izvietojamas vajadzīgajā formā.

VAJADZĪGI BANKETU KRĒSLI? IESKATIES AKURATS.LV PIEDĀVĀJUMĀ

Ja organizē banketu vai citu saviesīgu pasākumu, būtisks būs jautājums par atbilstošu mēbeļu nomu. Akurāts piedāvājumā ietilpst banketu krēsli un apaļie galdi (http://akurats.lv/2013/04/apalie-galdi/) , kas ir ne tikai funkcionāli, bet arī gaumīgi.

Banketu krēsli ir izgatavoti no komfortabla materiāla, līdz ar to piemēroti piemēram, banketiem vai semināriem.

Savukārt, ja plānots rīkot neformālu pasākumu, piemēram, ballīti, efektīvs aprīkojuma papildinājums būs bāra krēsli. Ja tie vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, piemērots variants būs bāra krēslu noma. Akurāts piedāvājumā esošie bāra krēsli ir 79 cm augsti, melnā krāsā, ar gaiša metāla rāmi.

Comments are closed.

Post Navigation