Banketiem un svinībām noderēs Akurāts apaļo galdu noma

apaļo galdu noma akurātsApaļo galdu noma ir viens no Akurāts piedāvātājiem pakalpojumiem, kas atvieglo pasākumu organizētāju ikdienu, jo ļauj ērtā un vienkārša viedā nodrošināt, ka pasākumā būs pieejams nepieciešamais galdu skaits. Apaļie galdi ir paredzēti dažādiem svinīgiem pasākumiem, kura viesiem ir paredzēts sēdēt pie galdiem. Atkarībā no katra klienta individuālajām vēlmēm, ir pieejami divu atšķirīgu izmēru banketu galdi.

Apaļie banketu galdi:

  • Dažādu izmēri;
  • Piemēroti svinīgiem gadījumiem;
  • Iederēsies jebkurā interjerā.

Apaļo galdu noma

Pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmuma Akurāts piedāvātā apaļo galdu noma ir pakalpojums, kas ievērojami atvieglo banketu un dažādu citu svinīgu pasākumu organizēšanu, jo ļauj saņemt nepieciešamo galdu skaitu vajadzīgajā vietā un laikā, arī tos neiegādājoties. Pieejami vairāku izmēru galdi, kas ļauj atrast piemērotāko dažādām situācijām atkarībā no viesu skaita un nepieciešamā cilvēku skaita pie viena galda. Pieejami galdi ar 153 un 183 centimetrus lielu diametru. Galdi ir 76 centimetrus augsti.

Apaļo galdu noma svīnīgu pasākumu rīkošanai

Akurāts apaļie galdi ir lieliski piemēroti banketiem un citiem svinīgiem pasākumiem, kura apmeklētājus ir plānots apsēdināt pie galdiem. Galdiem piemīt neuzkrītošs, bet gaumīgs dizains, kas ļauj tos piemērot dažādiem interjeriem. Apaļajiem banketu galdiem no Akurāts ir koka virsma un melns saliekams metāla rāmis.

Apaļo galdu noma pie Akurāts ir patiešām ērta un vienkārša, jo pie Akurāts ir pieejams viss nepieciešamais dažādiem pasākumiem. Jums nebūs jāsalīdzina dažādu kompāniju piedāvājumi meklējot labāko un piemērotāko. Akurāts piedāvā iznomāt arī apaļajiem galdiem piemērotus banketa krēslus, kā arī citu aprīkojumu, piemēram, dekorācijas, sildlampas, teltis, skatuves un pat dekorācijas.

Papildus apaļo galdu un  cita aprīkojuma nomai, Akurāts piedāvā arī tā piegādi un montāžu, kas vēl vairāk atvieglo pasākuma organizēšanu. Jums atliek tikai sazināties ar Akurāts pārstāvjiem un vienoties par nepieciešamo galdu un citu aprīkojuma vienību skaitu un pasākuma norises laiku. Par iespējām nomāt apaļos galdus ir nepieciešams konsultēties laicīgi.

Akurāts pakalpojumi ir pieejami visā Latvijas teritorijā, kā arī Igaunijā un Lietuvā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation