Aprīkojums dažādiem pasākumiem

telts zvaigzneKatrs, kurš kaut reizi ir organizējis kādu saviesīgu pasākumu, zina, ka jāpadomā par dažādām niansēm – arī par piemērotu aprīkojumu. Tomēr to sameklēt un nopirkt nereti ir laikietilpīgi un dārgi, turklāt jādomā arī par inventāra uzturēšanu un uzglabāšanu pēc pasākuma beigām. Līdz ar to labs variants ir nepieciešamo inventāru nomāt.

Ja meklē, kur nopērkamas nojumes un teltis, kā arī cita veida inventārs Tavam brīvdabas pasākumam, ieskaties Akurats.lv , kur vari atrast nojumes un teltis dažādām vajadzībām un gaumēm.

TELTS ZVAIGZNE UN CITI RISINĀJUMI – IESKATIES UN IZVĒLIES

Akurats.lv teltis un nojumes noder, plānojot pasākumu ārpus ēkas, jo laika apstākļus grūti paredzēt. Ja būs sagādātas atbilstošas teltis un nojumes, pasākums būs izdevies arī , ja laikapstākļi nelutinās. Akurats.lv teltis un nojumes iespējams izmantot dažādām vajadzībām, piemēram, pilsētas svētkos, kāzās, festivālos, tirdziņos. Uzņēmuma nodrošinātās teltis un nojumes pieejamas ar koka grīdu, gan arī bez tās.

Viens no populārākajiem variantiem ir telts Zvaigzne. Telts Zvaigzne ir ne tikai praktiska, bet arī izskatās efektīvi. Telts Zvaigzne labi iederēsies dārza vai sporta svētkos, mūzikas pasākumos. Telts Zvaigzne ir spilgta un lieliski izskatīsies gan dārzā, gan pļavā, gan piemājas zālājā- http://akurats.com/lv/teltis/telts-zvaigzne/!

Ja aktuāla nojumes īre, Akurats.lv ir pareizā izvēle. Nojumes īre ietver arī konsultācijas, kas palīdzēs atrast atbilstošāko risinājumu. Svarīgi, ka nojumes īre ietver arī piegādi, uzstādīšanu, demontāžu pēc pasākuma, kā arī nojumes aizvešanu.

Pasākumos noderīga arī skatuve. Lai to nodrošinātu, lielisks variants ir Akurats.lv skatuves noma. Skatuves noma nodrošina saliekamu skatuvi, kuru var izvietot dažādos veidos. Skatuve ir piemērota, lai uz tās uzstātos viesi, mūziķu grupa vai deju kolektīvs . Uz skatuves notiekošo varēs lieliski redzēt no telpas vai telts tālākajām vietām. Līdzīgi kā telts un nojumes īre, skatuves noma ietver arī tās transportēšanu un uzstādīšanu.

Skatuve sastāv no 1x2m un 1x1m lieliem moduļiem. Skatuves podesta virsma ir izgatavota no tumši brūna saplākšņa, kuram pa perimetru iestrādāts alumīnija profila rāmis.

 INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI

Akurats.lv pasākumu aprīkojuma serviss nodrošina dažādus telšu veidus un cita veida aprīkojumu. Katru telti var komplektēt un pielāgot Tavām vajadzībām – ieklāt koka grīdu, uzstādīt sienas ar vai bez logiem, ievietot galdus, krēslus, ierīkot apsildes un apgaismes lampas. Uzņēmums regulāri papildina piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, kā arī atjauno nomas inventāru.

Akurats.lv lielisks variants, kā saņemt inventāru pasākumam – izvēlei nojumes un teltis dažāda mēroga pasākumiem. Piemēram, telts Zvaigzne iederēsies gan privātās ballītēs, gan lielākos pasākumos. Bet, ja teltis un nojumes īre nav aktuāla, vērts ieskatīties citos piedāvājumos, izvēlei, piemēram, skatuves noma, kā arī cits inventārs aizraujošiem pasākumiem.

Comments are closed.

Post Navigation