APSAIMNIEKOŠANAS PAKALPOJUMI – LUCIDA.LV  

apsaimniekošana lucida.lvReizēm vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums nepieciešama nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar dažādiem namu apsaimniekošanas jautājumiem būs ieinteresēti palīdzēt.

Lucida speciālisti būs noderīgi gadījumos, kad nepieciešama apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošana, tehniskā stāvokļa uzlabošana vai tamlīdzīgi.  Lucida nodrošinātos ēku apsaimniekošanas pakalpojumus izmanto lieli uzņēmumi, kā arī privātpersonas. Tāpat uzkopšanas serviss nodrošina arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas un citus pakalpojumus. Būtiski, ka piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošanas darbi.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietilpst grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi tīrīšanas pakalpojumi, kas ir uzkopšanas servisa Lucida.lv ikdienas darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir aktuāli visās sezonās, jo ikvienam no mums taču gribas dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Apsaimniekošanas darbi bieži vien prasa profesionālu pieeju. Tieši tādēļ, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka vajadzības gadījumā saņemsiet labāko servisu.

Uzzini vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/namu-apsaimniekosana/

Piemēram, ja plānojat veikt remontu, jums jāzina, ka Lucida speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsies, līdzi paņemot visu nepieciešamo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jārūpējas par nepieciešamo aprīkojumu remonta veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti . Tādēļ, ja radušies sarežģījumi elektroapgādes sistēmā vai nepieciešams nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jāšaubās, kur meklēt palīdzību. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv sniedz arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu tīrīšanas augstceltnēs.

Tāpat, uzkopjot telpas vai veicot dažādus remontdarbus, neiztikt bez piemērota darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams iegādāties visu vajadzīgo – jakas, bikses, halātus, puskombinezonus vai kombinezonus un citu darba apģērbu.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek nodrošināti vispiemērotākie risinājumi namu apsaimniekošanai, tajā pašā laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk http://lucida.lv/

Comments are closed.

Post Navigation