Ārstnieciskā vingrošana un rehabilitācija

ārstnieciskā vingrošanaJa vēlaties aizmirst ikdienas rūpes pašā Rīgas tuvumā, ir pienācis laiks iegriezties viesnīcā Baltvilla, kurā būs atrodams gan restorāns ar brīnišķīgu skatu, gan arī bēbīšu skola Jūsu bērniem. Viesnīca teritorijā pieejama arī rehabilitācija, t.sk., ārstniecīskā vingrošana. Biznesa klases apmeklētājiem te ir nodrošināts ne tik vien restorāns, bet papildu arī konferenču zāle, kur skaistā atmosfērā ir iespējams gan aizvadīt pasākumus, gan tikšanās ar darba klientiem.

Viesnīcas baltvilla restorāns ne tikai izvietots skaistā vietā, bet arī piedāvā lieliskas maltītes. Restorāns strādā profesionāla šefpavāra uzraudzībā, tādēļ Jūs varēsiet būt pilnīgi droši, ka restorāns un tā maltīte katru reizi būs pašā augstākajā līmenī. Atbilstošos laika apstākļos restorāns apkalpo arī terasē, kurā īpaši pilnvērtīgi varēsit baudīt skaisto skatu uz Baltezeru. Tad, ja konferenču zāle tiks izmantota kādiem pasākumiem, Jums restorāns būs atvērts arī pusdienu un kafijas pārtraukumiem.

LABĀKĀ REHABILITĀCIJA NOMIERINOŠĀ VIDĒ

Varbūt Jums ir jāievēro rehabilitācija pēc ieilgušas slimības, vai meklējat, kurā vietā būs pieejama rehabilitācija pēc vērienīgas satraumēšanās – visa paveida rehabilitācija būs pieejama nekur citur, kā pie pašas viesnīcas Baltvilla. Veselības aprūpes centrs pie viesnīcas klāstā ir gan ārstnieciskā vingrošana, gan pieredzes bagāti fizioterapeiti, kā vadībā rehabilitācija var būt īpaši patīkama un droša. Turklāt rehablitācija un ārstnieciskā vingrošana te tiek piedāvāta ne tikai Jums, bet arī stājas un kustību problēmu nomocītiem jauniešiem un bērniem. Ārstnieciskā vingrošana norisinās gan induviduālās nodarībās, gan kopā ar citiem – grupu nodarbībās!

Vairāk informācijas- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/terapija/fizioterapija/arstnieciska-vingrosana/!

ĪSTĀ KONFERENČU ZĀLE SKAISTA EZERA KRASTĀ

Tieši Jūsu vajadzībām viesnīcā būs atrodama ne viena vien konferenču zāle, tieši tādēļ būs viegli atrast savām situācijai piemērotas telpas. Jebkura konferenču zāle būs izīrējama pilnā aprīkojumā, taču tad, ja nepieciešams kas īpašs – viesnīcas apkalpojošais personāls nodrošinās, ka konferenču zāle tiek papildināta saskaņā ar Jūsu prasībām.

JŪS UN JŪSU MAZULI LAPINI GAIDĪS BĒBĪŠU SKOLA

Jaunajām māmiņām un mazuļiem īpaši sagatvots pasākums ir bēbīšu skola veselības centra Baltezers telpās. Bēbīšu skola atļaus uzzināt Jūs interesējošos jautājumus attiecībā uz mazuļa augšanu, iesaistīties sarunās ar citām mātēm, kā arī pašām aktīvi padarboties ar mazuli. Pie tam bēbīšu skola dod opciju no sertificētas ergoterapeites uzzināt, kā komunicēt ar Jūsu nepārtraukti augošo mazo. Baltvilla veselības centrs būs kvalitatīvākā vieta, kur izejama rehabilitācija, notiek ātrstnieciskā vingrošana un apmeklējama bēbīšu skola!

Comments are closed.

Post Navigation