Asus X550CA portatīvais dators

Asus X550CA asusshop.lvAsus X550CA portatīvais dators ir pieejams katram, kuram ir svarīgi, lai tas būtu izturīgs un arī ātrs, ļaujot viegli darboties ar to mācībām, darbam un arī izklaidei. Tā alumīnija korpuss piešķir datoram modernu izskatu. Tas ir X sērijas jaunākās paaudzes dators. Intel Celeron procesors nodrošinās tā ātro gaitu jebkurā laikā un pēc katra iespējām.

Pieejamā datora krāsa ir melna un tam komplektā nav iekļauta Microsoft Office programmatūra, taču tas sniedz arī papildus iespēju to iegādāties atsevišķi pēc sev vēlamākā ieskata. 500GB lielais datu nesējs būs pilnībā pietiekams dažādiem failiem, kurus vēlas saglabāt datorā, nevis ārējos nesējos vai kādā no interneta virtuālajām glabātuvēm. Var izvēlēties 10/100/1000 Mbps tīkla karti, kas palīdzēt iegūt pēc iespējas lielāku interneta ātrumu. Papildus, kā jau katrā cienīgā datorā ir WiFi un Bluetooth pieslēgums. Lai būtu iespējams saņemt arī pēc iespējas tuvāku kontaktu ar tiem, kas atrodas daudz tālāk, noderīga ir arī 2.0M pikseļu kamera. Ar to ir iespējams sasniegt diezgan labu attēla kvalitāti neatkarīgi no atrašanās vietas. Papildus ir iebūvēti moderni Altec Lansing® skaļruņi un mikrofons, kas ļaus iztikt bez atsevišķas to iegādāšanās. Ērtībai rakstot, var izvēlēties starp angļu un krievu klaviatūru, kurā ir arī ciparu taustiņu bloks. 4 šūnu litija baterija ļaus darboties ar datoru ērti arī ārpus ierastās mājas vides un paveikt savus darbus bez aizķeršanās. Arī pats datora svars ir samērā neliels – 2,3 kg, kas to padara par viegli pārvietojamu un uzglabājamu dažādās vietās. Klāt tiek piešķirta arī 3 gadu vispasaules garantija, kas ļauj ērti nogādāt datoru remontā ja tas nepieciešams atrodoties arī ārpus Latvijas, savukārt Latvijā esošajiem ir iespēja arī saņemt garantiju ‘‘no durvīm līdz durvīm’’. Papildus informāciju var saņemt Asus X550 lietotāja pamācībā, kas ir latviešu valodā. Ir iespējams viegli atrast arī ražotāja mājaslapu, kurā arī ir informācija par konkrēto portatīvā datora modeli.

Asus X550 lieliski noderēs katram, kuru interesē jaudīgs un kompakts portatīvais dators. Tā korpuss ir plastikas, taču ja netiek tas pakļauts kādai intensīvai slodzei vai neparedzētiem apstākļiem, ar to ir pilnībā pietiekami. Garantija sniedz papildus drošības sajūtu, ka vismaz pāris gadus visdrīzākais ar datoru nekas nenotiks un ja arī notiks, tad visdrīzākais tā ir rūpnīcas vaina un tā tiks pilnībā izlabota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation