Atbalsts jaunam uzņēmumam un biznesa attīstībai

Atbalsts jaunam uzņēmumamHipotēku bankas galvenais mērķis ir sniegt ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā, un tās galvenā darbība saistīta ar valsts atbalsta sniegšanu vietējo uzņēmumu attīstībai.

Hipotēku banka šobrīd realizē vairākas atbalsta programmas, kas ir labs atbalsts gan jaunam uzņēmumam, gan esoša biznesa attīstībai. Ņemot vērā atbalsta programmu daudzveidību, finansējums pieejams gan biznesa uzsācējiem, gan tiem, kas vēlas attīstīt savu biznesu. Būtisks atbalsts tiek sniegts arī lauksaimniecības attīstībai. Šādu iespēju novērtē arvien vairāk vietējo uzņēmēju, izmantojot iespēju piedalīties kādā Hipotēku bankas realizētajām programmām.

Plašāka informācija par visām programmām pieejama Hipotēku bankas mājas lapā www.hipo.lv. Turpat, izmantojot programmu kalkulatoru, iespējams uzzināt arī sava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko programmu, kā arī sazināties ar atbalsta daļas speciālistiem, kas sniegs konsultācijas un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem.

Hipotēku bankas mērķis ir palīdzēt klientiem realizēt biznesa idejas, tā veicinot arī Latvijas tautsaimniecības attīstību. Hipotēku bankas pamatvērtības ir klientu apmierinātība, darbības kvalitāte un efektivitāte, finansiālā stabilitāte, kopīgs nākotnes redzējums, kā arī ilgtermiņa perspektīva.

Ja vajadzīgs atbalsts jaunam uzņēmumam vai esošā biznesa attīstībai, vērts ieskatīties Hipotēku bankas mājas lapā www.hipo.lv, lai uzzinātu vairāk par atbalsta programmām, kas var palīdzēt sasniegt vairāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation