ATBILSTOŠI IEVĒROTA HIGIĒNA – PĀRTIKAS UZŅĒMUMA KVALITĀTES ZĪME  

Tad, ja Jūs vēlaties, lai Jūsu darbinieki pārzinātu minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā, tiem būs nepieiešams saņemt noteiktus kursus. Īpaši mūsdienīga iespēja ir obligātās higiēnas prasības uzzināt un mācīties internetā vietnē webapmaciba.lv.

Higiēna ir nozīmīga ne tik vien katram savās mājās, bet tāpat arī publiskās vietās. Īpaši svarīga higiēna ir tiem cilvēkiem, kuri regulāri strādā ar ēdienu. Tādēļ katram pārtikas veikala, kafejnīcas un restorāna darbiniekam nepieciešams būt informētam par to, kādas ir minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā. Tāpēc ikvienam strādniekam ir vajadzīgs sertifikāts, kas apliecina, ka visas higiēnas prasības ir izzinātas.

HIGIĒNA – ĻOTI NOZĪMĪGS JAUTĀJUMS, KURAM VAJADZĪGS PIEVĒRST UZMANĪBU

Tas, ka higiēna tiek ievērota uzņēmomos, kuri saistīti ar ēdienu, ir ikviena interesēs. Pirmkārt, valsts institūcijas nosaka, ka higiēna jāievēro Eiropas savienības normatīviem atbilstošā kvalitātē, lai Latvijas uzņēmēju ražotie pārtikas produkti būtu konkurētspējīgi. Darbiniekiem higiēna un tās ievērošana ļauj būt pārliecinātiem par pašiem savu veselību, bet uzņēmējiem higiēna būs rīks, kā uzturēt tīrību uzņēmumā, tāpēc arī webapmaciba.lv kursi būs noderīgs ikvienam.

HIGIĒNAS PRASĪBU IZZINĀŠANU ATVIEGLOS WEBAPMACIBA

Tiešsaistes mājaslapā webapmaciba.lv būs pieejama ērta un viegli apgūstama webapmaciba gan tiem, kuri gribēs pieteikties darbā, kurā jāpārzina nepieciešamās higiēnas prasības, gan uzņēmumiem, kuri gribēs, lai viņu padotie iemācītos vajadzīgās higiēnas prasības. Webapmaciba ļaus gan mācīties, gan iegūt apmācību sertifikātu tiešsaistē – mājaslapā webapmaciba.lv.

WEBAPMACIBA.LV – PROFESIONĀLI KURSI VIRTUĀLAJĀ VIDĒ

Webapmaciba piedāvājums ir ne vien ērts, bet tāpat arī par draudzīgu cenu – īpaši izdevīgs tas būs uzņēmumiem, kā vajadzībām būs jāinstruē vairāk nekā 90 cilvēki. Pamata maksa, ko piedāvās Webapmaciba ir desmit eiro plus PVN, kas pati par sevi ir draudzīga. Webapmaciba ir moderns un parocīgs variants, kā parūpēties par to, lai higiēna visiem uzņēmuma darbiniekiem būtu izprotama. Ienāciet webapmaciba.lv un piereģistrējiet sevi vai citus Jūsu firmas cilvēkus šīm apmācībām!

Comments are closed.

Post Navigation