Ātrie aizdevumi pie Via SMS ikvienam

ViaSMS ātrie aizdevumiĀtrie aizdevumi, ko piedāvā kompānija Via SMS ir lieliski piemēroti ikvienam – gan tiem, kam vajadzīgs pavisam neliels aizdevums uz īsu laiku, gan personām, kam nepieciešami līdzekļi nedaudz lielāku mērķu sasniegšanai. Via SMS piedāvā vairākus aizdevumu veidus, ļaujot izvēlēties katram piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu.

Via SMS ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā iespēju saņemt ātrus, ērti noformējamus un drošus aizdevumus. Atkarībā no klienta iespējām un vajadzībām ir pieejami divi aizdevuma veidi. Abi Via SMS ātrie aizdevumi ir:

  • Vienkārši un ērti noformējami;
  • Bez ķīlas un bez galvojuma;
  • Pieejami no 20 līdz 65 gadiem.

Viens no Via SMS ātrajiem kredītiem ir Aizdevums līdz algai. Tas ir līdz 300 latiem liels kredīts, kura maksimālais atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Šis aizdevums ir lieliski piemērots dažādu nelielu izdevumu segšanai, piemēram, rēķina apmaksai pirms algas dienas vai īpaši izdevīga akcijas piedāvājuma izmantošanai.

Otrs ātrais aizdevums ir Naudas kredīts. Tas paredzēts lielāku mērķu sasniegšanai nekā Aizdevums līdz algai. Šī kredīta maksimālais apmērs ir līdz 1000 latiem un tas ir jāatmaksā laikā no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Salīdzinoši ilgais atmaksas termiņš sniedz iespēju aizņemties arī personām, kas nevar atļauties ar vienu maksājumu atdot visu kredīta summu. Sadalot aizdevumu pa daļām, to ir vieglāk atmaksāt.

Abi Via SMS piedāvātie ātrie aizdevumi ir ļoti ērti un vienkārši noformējami. Visas nepieciešamās darbības ir iespējams veikt internetā, kā arī ar mobilā tālruņa palīdzību. Jums pat nevajadzēs iziet no mājām, lai saņemtu naudu savā bankas kontā. Ātrie aizdevumi ir pieejami bez ķīlas un bez galvojuma, kas to noformēšanu padara ātrāku un daudz vienkāršāku.

Via SMS kredīti ir pieejami Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un atvērts konts, uz kuru pārskaitīt aizdevumu. Kredīti nav pieejami personām ar kavētiem kredītu maksājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation