Ātrie kredīti internetā

Ātrie kredīti internetāJa svētki negaidīti dziļi iztukšojuši kabatas, ja atkusnis ir atnesis netīkamas veselības problēmas, bet līdz algas dienai vēl trīs nedēļas – risinājums būs ātrais kredīts, kas internetā būs nokārtojams nepilnas pusstundas laikā. Nebūs nepieciešams ne galvojums, ne konta izraksti, ne ķīla un arī paša klātbūtnes. Vajadzēs tikai datoru, telefonu, bankas kontu kādā no Latvijas bankām un pozitīvu kredītvēsturi.

Aizņēmēji, kuri ir 20 līdz 65 gadus veci Latvijas Republikas iedzīvotāji, pirmo aizņēmumu VIA SMS kārto internetā – uzņēmuma mājas lapā, bet nākamos aizdevumus varēs pieteikt ar sms starpniecību. VIA SMS mājas lapā esošajā kalkulatorā aizņēmējam ir jāatzīmē vēlamā summa un atmaksas periods, jāspiež – saņemt summu. Jāievada vārds, uzvārds, telefona numurs, uz kuru īsziņas veidā tiks atsūtīts aktivizācijas kods. Lai pieteiktu savu bankas kontu, aizņēmējam uz VIA SMS kontu būs jāpārskaita 0.01 santīms. Klientu ērtībai VIA SMS konti ir pieejami Swedbanka, Citadele banka, Nordea un DNB bankās. Saskaņojot banku, arī naudas pārskaitījumiem būs vajadzīgas vien 15 minūtes.

ViaSMS

VIA SMS piedāvā divus aizdevumu veidus –naudas kredītu ar ilgtermiņa periodu un aizdevumu līdz algai, ar atmaksas periodu 30 dienas. Izvēloties aizdevumu līdz algai, pirmo reizi pieejami būs 150 LS bez papildus maksas – atdod tik, cik aizņēmies! Kad pirmais kredīts ir atgriezts, aizņēmēja rīcībā ir summa līdz 200 LS, bet trešo reizi jau 300 LS. Ja nav iespēja atgriezt naudu noteiktajā termiņā, var pieprasīt termiņa pagarinājumu uz 7, 14 un 30 dienām, pirms atmaksas termiņa beigām pārskaitot pagarinājuma maksu. Par reģistrāciju, aizdevuma piešķiršanu un termiņa pagarinājumu VIA SMS aizņēmēju informēs ar sms starpniecību. Un arī aizņēmējos otro aizdevuma pieteikumu var pieteikt ar sms starpniecību.

Klienti atzinīgi vērtē ātro kredītu pārredzamību – arī VIA SMS mājas lapā visi vērā ņemamie aspekti ir pārskatāmi uzskaitīti. Ja tomēr rodas kādi jautājumi, VIA SMS klientu centrs aizņēmēja rīcībā ir kā darba dienās, tā arī brīvdienās. Ātrais kredīts ir iespēja risināt mazas problēmas, nedodot tām iespēju samilzt lielām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation