ĀTRS KREDĪTS INTERNETĀ JAU DAŽU MINŪŠU LAIKĀ!

kredīti bez ķīlas viasms.lvKredītu mūsdienās var saņemt pat neizejot no mājas. Nav nepieciešams uzrādīt dokumentus vai veikt citus laikietilpīgus procesus. Šobrīd, ja nācies nonākt situācijā, kad nauda vajadzīga iespējami ātri, labākais risinājums ir izmantot kreditoru piedāvāto iespēju aizņemties internetā.

Naudas kredīts tiek piešķirts tik īsā laikā pavisam vienkārša iemesla dēļ – tā kā aizņemšanās notiek internetā, klienta kredīta pieprasījums tiek nosūtīts aizdevējam uzreiz un viņi to tūlīt pat var izskatīt! Turklāt, arī pats aizņemšanās process sastāv tikai no 3 vienkāršiem soļiem: 1) Klientam jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Ir vienkārši jāizvedo lietotāja profils, tas aizņem tikai 1-2 minūtes (vienkārši aizpildot reģistrācijas anketu un pārskaitot no sava bankas konta 0.01 EUR uz kreditora bankas kontu, tādā veidā apstiptinot savu bankas kontu). 2)   Tad, no sava lietotāja profila klients izdomā cik lielu naudas summu vēlies un piesaka kredītu! 3) Kredīta pieprasījums tiek nosūtīts un aizdevējs izlemj vai piešķirt kredītu.    Pozitīvas atbildes gadījumā, klienta bankas kontā ir pieprasītā nauda no aizdevēja – jau 10 -15 minūšu laikā! Ja aizdevējam un klientam ir atšķirīgas bankas, aizdevuma ienākšana kontā var nedaudz aizkavēties.

NAUDAS KREDĪTI BEZ ĶĪLAS

Teju visu aizdevēju mājaslapās tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas, iespēja atlikt kredīta atmaksas datumu un citas priekšrocības. Tomēr jāuzsver tas, ka visās ātro kredītu kompānijās ir piedāvāti kredīti bez ķīlas. Tādā veidā kredīts nav jānodrošina ar personai piederošo mantu vai īpašumu. Naudas aizdevumus var ļoti ātri un ērti saņemt internetā, kas ir galvenais iemesls, kāpēc cilvēki ņem ātros kredītus. Ja klients ir reģistrējies pie aizdevēja, noteikti jāizpēta vai pieejami arī sms kredīti. Tādā gadījumā kredīts bez ķīlas var tikt pieteikts tikai ar vienu sms!

Bieži vien, lai saņemtu aizdevumu pat nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas. Viss, kas vajadzīgs – kredīta ņēmējam jābūt pilngadīgam Latvijas Republikas iedzīvotam (daži kreditori izsniedz aizdevumus no 20 vai 21 gada vecuma). Vajadzīgs arī konts kādā no Latvijas komercbankām un mobilā tālruņa numurs. Ļoti svarīgi arī, lai potenciālajam kredīta ņēmējam nebūtu slikta kredītvēsture.

NAUDAS AIZDEVUMS JAUNAJIEM KLIENTIEM BEZ MAKSAS

Ja situācija liek aizņemties naudu, ikviens meklē sev izdevīgāko un labāko variantu. Tieši tāpēc kreditori, lai piesaistītu jaunus klientus, piedāvā iespēju saņemt bezprocentu kredītu jeb tiek piedāvāts pirmais kredīts bezmaksas. Tas nozīmē, ka, aizņemoties kādā no kredītiestādēm (pirmo reizi), tiek izsniegts naudas aizdevums bez komisijas un procentu maksas. Kad pienāks kredīta atmaksas brīdis, kredītņēmējam jāatdod tieši tik lielu summa, cik aizņemoties.

KO DARĪT, JA APZINIES, KA NEVARI AIZDEVUMU ATMAKSĀT NOTEIKTAJĀ LAIKĀ?

Aizņemoties internetā kredītņēmējam ir pieejama vēl kāda svarīga priekšrocība – iespēja atlikt kredīta maksājumu. Ikviens var ērti pagarināt atmaksas termiņu uz laiku līdz 30 dienām un dažos gadījumos pat vēl ilgāk, piem., 45 dienām! Piem., ViaSMS dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atlikt aizdevuma atmaksu var ar speciālu kalkulatoru – nepieciešams tikai atzīmēt savas aizdevuma summu un kalkulatorā varēs redzēt komisijas maksu par aizdevuma atmaksas pagarināšanu uz 7,14 vai 30 dienām.

Comments are closed.

Post Navigation