Atšķirīgi mērķi, dažādi kredīti, viens kredītdevējs credit24

 

credit24Naudas kredīti – kādam mērķim un kur tos meklēt?

Tādos brīžos, kad cilvēks attapties situācijā, kad ir nepieciešams steidzami aizņemties naudu, parasti tiek izsvērtas dažādas opcijas, kā piemēram, naudas kredīti bankā vai arī SMS kredīts. Finanšu terminoloģijā bieži var arī samulst – SMS kredīts, kredītlīnija, kredīti patēriņam. Kā atšķirās dažādie kredītu paveidi – lasiet tālāk!

Atšķirīgi mērķi, dažādi kredīti, viens kredītdevējs credit24

Tā, lai būtu skaidrs, kādi naudas kredīti ir atbilstoši konkrētām vajadzībām, nepieciešams definēt, vai kredīts ir vajadzīgs konkrētas lietas nopirkšanai vai tikai neplānotiem izdevumiem. Būs atrodami gan naudas kredīti kādu preču, mājvietas vai auto pirkšanai, gan arī naudas kredīti patēriņam. Par patēriņa vajadzībām paņemto aizdevumu kredītdevējam nav jāatskaitās, tāpat arī nav vajadzīgs neko ieķīlāt.

Īstermiņa kredīti ir populāri tiešsaistē

Kredīti visdažādākajām vajadzībām plašā piedāvājumā atrodami tiešsaistē, it sevišķi, ja nepieciešams kredīts nelielā summā. Daudzi cilvēki izmanto īstermiņa aizdevumus, jo īstermiņa aizdevumiem iespējams salīdzinoši viegli pieteikties, kad ir nepieciešams neliels aizdevums. Jāpiebilst, šie kredīti var dārgi izmaksāt un to neatgriešana laikā var arī radīt nopietnas finanšu problēmas.

Kredītlīnija – maksā par to, cik daudz iztērēsi

Kredītlīnija savukārt ir tāds aizņēmuma paveids, kas ļauj iztērēt vien tādu aizdevuma apjomu, kāds konkrētā momentā būs nepieciešams. Lielākoties kredītlīnija ir piesaistīta kredītkartei, un tāpēc kredītlīnija dod iespēju veikt norēķinus par precēm vai pakalpojumiem, maksājot ar karti. Taču pašlaik arī interneta kredītdevēju piedāvājumos ir pieejama noteikta lieluma kredītlīnija, lai nebūtu jāņem ātrais kredīts, ja ir vajadzīga papildu nauda konkrētu pirkumu veikšanai, jo kredītlīnija nodrošinās, ka var tikt izlietota tikai vajadzīgā summa.

SMS kredīts – ātro kredītu paveids

SMS kredīts būs gandrīz tāds pats naudas kredīts kā jebkuri ātrie kredīti, bet kredītu var pieteikt ar sms palīdzību. SMS kredīts parasti tiek piedāvāts klientiem, kuri nav jauni kredītņēmēji un jau kādu aizdevumu jau ir atmaksājuši. SMS kredīts strādā tāpat kā īstermiņa kredīti tiešsaistē – uz īsu periodu būs iespēja paņemt nelielas naudas summas. Galvenā atšķirība būs – lai pieprasītu šo summu, nav vajadzības iet internetā un SMS kredīts tāpēc būs saņemums no ikvienas vietas pasaulē. Bet pats svarīgākais būs vēl pirms jebkura veida kredīta ņemšanas – vai tiks pieprasīta kredītlīnija vai ņemts kredīts – rūpīgi novērtēt Jūsu finansu stāvokli un iespējas kredītu atmaksāt!

Comments are closed.

Post Navigation