Auskari ikvienai gaumei no Pearls4us

AuskariPearls4us.com ir vieta, kur plašā klāstā iespējams iegādāties radošas, kvalitatīvas un pats galvenais, pašu gatavotas rotaslietas. Sievietes, kas dod priekšroku dabīgo materiālu rotām, noteikti iepriecinās dabīgo upes pērļu kaklarotas, dabīgo akmeņu, koraļļu, koka, spalvu, itāļu stikla, Swarovski kristālu, Tibetas sudraba, pusdārgakmeņu un citu materiālu rotas.

Plaša un daudzveidīga auskaru izvēle, kas iepriecinās ikvienu sievieti

Pati populārākā un plašākā rotu kategorija ir „auskari”, kuru darināšanai tiek izmantots Argentium 930 nesūbējošs sudrabs, 925 proves sudrabs vai 14 karātu zelta pārklājums, pērles, Swarovski kristāli un citi materiāli. Kopā tie ir vairāk kā 200 dažādi auskaru modeļi – plašā klāstā var iegādāties gan elegantus un klasiskus auskarus ar dabīgajām pērlēm, gan pamanāmus un iespaidīgus auskarus ar Swarovski kristāliem un ne tikai!

Interneta veikalā iespējams pasūtīt ne tikai brīnišķīgus auskarus, bet arī citas unikālas un pašu gatavotas rotas un aksesuārus ikvienai dzīves situācijai. Pie Pearls4us.com iegādātās rotas noteikti kalpos arī kā oriģinālas un īpašas dāvanas, piem., mammai, draudzenei, sievai vai jebkurai cietai sievietei, kam tuvas pašu gatavotas rotas no dabīgiem un galvenais, kvalitatīviem materiāliem.

Pearls4us.com rotu kategorijas:

  • Pērļu rotas
  • Rokassprādzes
  • Gredzenus
  • Piespraudes
  • Grāmatzīmes
  • Glāžu rotas
  • Āķīšus somām
  • Swarovski kaklarotas un auskari
  • Dažādus aksesuārus (aproču pogas, flash piekariņus, rotu lādītes) u.c.

Iegādājies rotas pēc pieprasījuma vai apskati tās klātienē

Arī pati iepirkšanās ir ērta un parocīga. Mājaslapa ir izveidota tā, lai vajadzības gadījumā varētu atlasīt rotas pēc krāsas, materiāla vai pat cenas. Vēl vairāk, ja plašajā rotu piedāvājumā nav izdevies atrast sev vēlamu rotu, piem., kaklarotu, ir iespējams veikt individuālu pasūtījumu – atliek vien izklāstīt savu ideju rotu meistarei.

Rotas iespējams apskatīt arī dzīvajā, kas ir ideāli, ja rotas gribas pielaikot vai jau iepriekš pārliecināties par to kvalitāti. Šo rotu prezentāciju var pieteikt jebkurā sev tīkamā laikā un jāsaka, kas gan var būt vēl patīkamāk, kā apskatīt, pielaikot un priecāties par brīnišķīgām rotām pie tējas tases, īpaši, ja tas tiek darīts kopā ar labākajām draudzenēm. Tikmēr, iepērkoties internetā, rotas jaunās īpašnieces rokās nonāk ar Latvijas Pasta starpniecību vien dažu dienu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation