Auto skola Credoautoprieks nodrošina svarīgākās pamata kategoriju apgūšanas iespējas – gan teorijā, gan praksē.

 

autoskolaKĀ ATRAST VIETU, KURĀ MĀCĪTIES, LAI IEGŪTU B KATEGORIJAS TIESĪBAS UN IZIET CITUS MĀCĪBU KURSUS?

Varbūt Jūs esat nolēmis, ka būs pienācis laiks nokārtot B kategorijas tiesības, vai varbūt esat nokļuvis situācijā, kurā vajadzīgi ADR kursi, kas dos iespēju uzzināt, kā nodrošināma bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā ieteicams izvēlēties piemērotu vietu, kur ir ne tik vien ADR kursi, saņemamas D, C un B kategorijas tiesības un arī apgūstami pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un turklāt kur atmosfēra un apmācības būs atbilstošas mūsdienu standartiem?

APSKATIET VAIRĀKAS AUTOSKOLAS PIRMS IZVĒLIETIES VIENU

Tādā gadījumā, ja Jūs esat nepieredzējis autobraucējs, kam ir nepieciešamas B kategorijas tiesības, , piemēram, Jums jāizvēlās kāda autoskola, piem., Vanags, Mustangs, Fortuna,, autoskola CredoAutoprieks. Galvenais rēķinieties, ka, lai varētu iegūt B kategorijas tiesības, pirms eksāmenu likšanas ir jāiziet teorijas un prakses apmācībās, kā arī ir nepieciešami pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Jums tik vien jāizvēlas, kurai no autoskolām dot iespēju palīdzēt Jums iegūt B kategorijas tiesības.

IZVĒLIETIES TĀDA VEIDA AUTOSKOLU, KAS BŪS TUVU JŪSU MĀJĀM

Auto skola Credoautoprieks nodrošina svarīgākās pamata kategoriju apgūšanas iespējas – gan teorijā, gan praksē. Šī autoskola galvenokārt darbojas galvaspilsētā, kā arī autoskolai ir filiāle Jelgavā. Turpretī autoskola Fortūna ne tik daudz strādā uz galvaspilsētu, bet ir izveidojusi plašāku tīklu Latvijā. Arī Vanags nodrošina mācības četrās dažādās pilsētās, bet autoskola CredoAutoprieks izveidojusi apmācību vietas ne tikai galvaspilsētā, bet arī Liepājā, Daugavpilī, Siguldā, Jelgavā un Ventspilī.

PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM BŪS PIEEJAMI GAN AUTOSKOLĀS, GAN CITĀS IESTĀDĒS

Tā, lai tiktu pielaists pie autovadīšanas eksāmena, būs jāiziet pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā apskate. Šādus pakalpojumus var arī saņem atseviški, tomēr pārsvarā visas auto skolas piedāvās šos papildu kursus par atsevišķu maksu. Ierasti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs parocīgāki autoskolu ietvaros, tāpēc pirms izvēlaties savu autoskolu pārliecinieties, ka tā šos kursus nodrošinās.

JĀVED BĪSTAMAS KRAVAS? NODERĒS ADR KURSI!

Tad, ja Jums nepieciešami ADR kursi, no pieminētajām skolām tādus spēs piedāvāt tik vien divas – Fortuna un autoskola CredoAutoprieks. ADR kursi sastāv no divām galvenajām sadaļām – pamata kursa un papildapmācības kursa pa to, kā pārvadāt cisternas. Ja Jūs gribat vēl uzzināt vēl padziļinātāk, no kā tieši šie sastāv ADR kursi un kā būtu īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, ļoti plašu informāciju autoskolas mājaslapā nodrošinās autoskola CredoAutoprieks. Pēc nepieciešamo kursu pabeigšanas bīstamo kravu pārvadāšana būs saprotama un drošāka, galvenais izvēlēties atbilstošāko apmācību vietu!

Comments are closed.

Post Navigation