AUTONOMĀS ŪDENS PIEVEDUMA SISTĒMAS UN SILTUMSŪKŅU UZSTĀDĪŠANA – IZVĒLIES LABĀKO RISINĀJUMU AR UDENSJUMS.LV

ekskavatora pakalpojumiCīnies ar ūdens apgādes izraisītajām problēmām? Esi nolēmis saņemt dzeramo, uzturā lietojamu ūdeni? Darbinieki no Udensjums.lv sniegs nepieciešamo palīdzību šo problēmu risināšanā! Udensjums.lv speciālisti piedāvā gan ūdens autonomās piegādes sistēmas ierīkošanu, gan mini ekskavatora servisu, siltumsūkņu montēšanu u.c. Iepazīsties ar servisa klāstu Udensjums.lv.

Firma SIA “Ground Water” īsteno arī siltumsūkņu montēšanu, ko nereti izvēlas saimnieki, plānojot ģeotermiskās apkures uzstādīšanu. Iepriekš būs vajadzīga ģeotermālās zondes vertikālās montēšanas darbi, kas ir pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas uzstādīšanai. Caur zoni siltums no apakšzemes enerģijas avota cirkulēs uz siltuma sūkni, kas tālākajā gaitā nodrošinās apkures sistēmas norisi. ja vajadzīgi rakšanas darbi, noformē mini ekskavatora servisu Udensjums.lv. Mini ekskavatoru izmantošanas priekšrocība ir opcija darboties arī mazās teritorijās, kur lielāka rakšanas tehnika nevar brīvi izgrozīties. Izmanto mini ekskavatora pakalpojumus, ja tev vajadzīgs izrakt tranšeju, kanalizāciju, nepieciešams no īpašuma izvest būvgružus vai jānoņem liekais grunts slānis un jāizlīdzina bedres, uzzini vairāk šeit- http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/mini-ekskavatora-pakalpojumi

SIA “Ground Water” realizē arī artēzisko aku ierīkošanu. Atkarībā no no zemes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, profesionāļi to ierīkos apmēram 10 dienu laikā. Nav retums, kad ir vajadzīgi ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas filtri, jo grunts sastāvā mēdz būt palielināts kaļķa un dzelzs daudzums. Tā kā artēzisko aku urbšana notiek pamatiežos, tas ir aizsargāts gan no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, gan ir arī kvalitatīvāks un arī tīrāks. Ūdens piegādes sistēma dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem.

 speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks piemērotāko risinājumu. Apskati ūdens pieveduma sistēmas izveidošanas pakalpojumus , kā arī citu pakalpojumu piedāvājumu. Udensjums.lv!

Comments are closed.

Post Navigation