Banketa galdu noma pie Akurāts lieliski noderēs jebkuram gadījumam

Banketu galdsViens no pakalpojumiem, ko piedāvā pasākumu aprīkojuma nomas un servisa uzņēmums Akurāts, ir banketa galdu noma. Tas ir lieliski piemērots dažādiem pasākumiem un svētkiem, kur ir nepieciešami galdi, pie kā apsēsties pasākuma apmeklētājiem. Banketa galdi lieliski noderēs gan banketiem, gan citiem svinīgiem pasākumiem, piemēram, viesībām vai kāzām.

Banketa galdu noma ir pakalpojums, kas palīdz ietaupīt pasākuma organizatoru laiku, enerģiju un līdzekļus.. Tas paredz, ka jāmaksā ir tikai par laiku, uz kuru ir nepieciešams attiecīgais banketa galdu skaits. Nav  nepieciešams galdus pirkt, kas izmaksātu daudz vairāk un saistītos ar vairākām papildus neērtībām un izmaksām, piemēram, galdu uzglabāšanu – noliktavas pakalpojumi saistās ar zināmām izmaksām, turklāt ir jātērē laiks, meklējot labāko piedāvājumu.

Akurāts piedāvātie banketa galdi:

  • apaļi, ar 153 vai 183 lielu diametru;
  • 76 centimetrus augsti;
  • ar koka virsmu;
  • ar melnu, saliekamu metāla rāmi.

Banketu galdu noma

Papildus banketa galdiem, Akurāts piedāvā iznomāt arī cita veida pasākumu aprīkojumu, piemēram, teltis un nojumes pasākumiem, grīdas, skatuvi un citus aprīkojuma elementus. Īpaši noderīgi var izrādīties mīkstie banketa krēsli. Tie ir melni mīksti krēsli ar pelēku metāla rāmi. Šie krēsli ir lieliski piemēroti apaļajiem banketa galdiem. Ar Akurāts jums nebūs nepieciešams meklēt piegādātāju katram pasākuma aprīkojuma elementam, jo viss vajadzīgais ir pieejams vienā vietā.

Banketa galdu noma, tāpat kā citi Akurāts pakalpojumi ir pieejami visā Latvijas teritorijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā. Tas nozīmē, ka augstākās klases nomas pakalpojumi Jums būs pieejami gan tad, ja plānojat pasākumu kādā no lielākajām Latvijas pilsētām, gan lauku reģionos. Galvenais priekšnosacījums ir, lai pasākuma vietai var piekļūt ar transportu, jo pretējā gadījumā banketa galdu vai cita aprīkojuma piegāde var nebūt iespējama.

Lai būtu droši, ka jums būs pieejams viss nepieciešamais aprīkojums, banketa galdu nomai, kā arī citiem aprīkojuma elementiem ir jāpiesakās laicīgi. Jo vēlāk pieteiksities, jo lielāks risks, ka jums nepieciešamais aprīkojums vajadzīgajā laikā var nebūt pieejams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation