Maināmo grīdassegu īre nepārtraukti tīrām telpām

Maināmo grīdassegu īre nepārtraukti tīrām telpāmLaikā, kad snieg, bieži līst vai kūst sniegs parasti ir ļoti sarežģīti visu laiku uzturēt biroja grīdas sausas un tīras. Uzņēmuma Berendsen piedāvātais piedāvājums maināmo paklāju serviss var būt neaizstājama iespēja, ar kā palīdzību tīrību uzturēt. Ar Berendsen piedāvātajām iespējām jūs panāksiet, ka telpas ilgāk paliek nepiegružotas un sausas. Turklāt ar maināmo paklāju servisa palīdzību jums tiek piedāvāta izdevība ietaupīt līdzekļus – tiks samazinātas izmaksas telpu uzturēšanai.

Maināmo paklāju paklāju serviss nodrošina iespējas ar, kā atbalstu, patērējot mazāku darbu, jūs nodrošināšiet labāku rezultātu. Paklāju serviss sniedz izdevību garantēt:

  • tīras grīdas ilgāku laiku;
  • zemākas izmaksas telpu uzkopšanai;
  • mazāk pūļu grīdu tīrīšanai.

Būtisks noteikums paklāju servisa izdevīgumam ir: Berendsen pakalpojums nenodarbojas ar sekām, tā vietā pakalpojums aizkavē telpu pienēsāšanau ar gružiem un slapjumu, šādi tiešām palīdzot ietaupīt.

Paklājus serviss ietver tādus pakalpojumus, kā maināmo paklāju noma, paklāju iztīrīšana, piegāde, kā arī mainīšana. Maināmie paklāji pārliecinoši veic vajadzīgās funkcijas un ilgu laiku ir lietojami, jo, paklākjus ne tikai tīra, bet arī apstrādā ar speciālu šķīdumu. Berendsen strādājošie darbinieki parūpēsies, lai jūsu uzņēmumā visu laiku būtu iztīrīti maināmie paklāji, kas lieliski no apaviem notīra slapjumu un gružus.

Viena no priekšrocībām, ko sniedz maināmo paklāju noma ir, ka jums paklājus nevajag pirkt. Paklāju pirkšana, visticamāk, saistītos ar krietni lielākiem izdevumiem nekā to īre. Paklāju noma dod arī citus ieguvumus, piemēram, telpas nav vajadzīgs tīrīt pēc katra apmeklētāja un grīdu segums tiek labāk pasargāts. Grīdas nebūs mitras pat, ja līs, tāpat, mazināsies risks nokrist.

Uzņēmums Berendsen gādās, lai būtu pieejami visu nepieciešamo veidu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, gumijas paklāji, kā arī citi. lietainos laika apstākļos īpaši noderēs kokvilnas paklāji – paklāji var iesūkt līdz 5 reizēm vairāk slapjuma, nekā tie sver. Skreiperi ir paredzēti lielo netīrumu savākšanai, sacukārt, neilona grīdassegas notīra mazākos netīrumus no apaviem.

Comments are closed.

Post Navigation