Berendsen nodrošinātā maināmo paklāju noma

paklāju noma berendsen.lvEsat nomocījies ar to, ka nepatīkamā laikā, jūsu darbavietas telpas visu laiku ir slapjas, neņemot vērā to, ka grīdas tiek regulāri tīrītas? Jums palīdzēs . Ar šī piedāvājuma atbalstu iestādes grīdas ilgāku brīdi būs nepiegružotas un grīdas tiks efektīvāk pasargātas. Patiešām noderīgs maināmo paklāju serviss un pārējie AS Berendsen nodrošinātie pakalpojumi var būt, ja ārā līst vai snieg.

Maināmo paklāju serviss var būt lieliska iespēja katram birojam ne tikai uzturēt telpas ilgāku brīdi sausas, kā arī nevajadzīgi netērēt līdzekļus, kas vajadzīgi saimniecisko izdevumu segšanai, tāpēc, ka:

  • grīdas nav tik bieži jātīra;
  • grīdu segums tik drīz nenodils;
  • mazināsies risks paklupt un savainoties.

Būtiski, ka paklāju serviss nenodarbojas ar netīrumu radītajām sekām – šī pakalpojuma mērķis ir jau uzreiz nepieļaut grīdu piegružošanu ar netīrumiem un mitrumu.

Grīdassegu mazgāšana, maināmo paklāju noma, piegāde, mainīšana, kā arī vairākas citas darbības kopā ir paklāju serviss. Maināmie paklāji pārliecinoši veic savas funkcijas, kā arī ilgi ir izmantojami, jo, grīdassegas ne tikai iztīra, bet arī piesūcina ar speciālu šķīdumu. Kompānijā strādājošie speciālisti nodrošinās, lai jūsu rīcībā vienmēr būtu maināmie paklāji, kas ir labā stāvoklī un kas efektīvi savāc mitrumu un netīrumus.

Maināmo paklāju noma nodrošina 1 patiešām svarīgu ieguvumu, proti, grīdassegas nav jāpērk. Pretējā gadījumā jums būtu jārēķinās ar krietni augstākām telpu uzturēšanas cenām. Paklāju noma nodrošina arī vairākus citus ieguvumus: grīdas nav vajadzīgs tīrīt pēc ikviena apmeklētāja un grīdas tiek efektīvāk aizsargātas. Pazemināsies iespēja paslīdēt, jo telpas būs sausas, nepiegružotas arī reizēs, ja ārā līst lietus.

Ar AS Berendsen tiek piedāvāti atšķirīgu veidu grīdassegas, piemēram, kokvilnas paklāji, sintētiskās šķiedras paklāji, gumijas, kā arī cita materiāla paklāji. Mitram laikam ļoti labi noderēs kokvilnas paklāji – grīdassegas var iesūkt pat 5 reizes daudzāk mitruma, kā . Gumijas paklāji jeb skreiperi ir izstrādāti lielāko netīrumu savākšanai, savukārt, neilona grīdassegas savāc mazākos gružus no kurpēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation