Optimizēt un attīstīt biznesu palīdzēs „Consilium”

consilium biznesa pakalpojumiSIA Consilium  piedāvājuma klāsts ir gana plašs, lai no tā visa arī Jūs izmantotu kādu no pakalpojumiem. Uzņēmums piedāvā inovatīvus biznesa attīstības risinājumus, sniedz visa veida juridiskās un finanšu konsultācijas. Ar SIA Consilium palīdzību varbūt tieši Jūs uzzināsiet, kā piesaistīt savam biznesam ES līdzfinansējumu, kā arī, ja esat tikai iesācējs biznesa lauciņā, SIA Consilium palīdzēs un ieteiks labākos risinājumus, lai Jūsu bizness gūtu panākumus ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

  • nodokļu konsultācijas;
  • finanšu vadības pakalpojumus;
  • juridiskās konsultācijas
  • atbalsta konsultācijas (tulkošana, IT risinājumi, uzņēmuma stratēģiskās attīstības konsultācijas, ES finansējums biznesa attīstībai).

 SIA Consilium piedāvā:

Ja kādreiz jau esat saskāries ar uzņēmumiem, kas piedāvā optimizēt biznesu, tad Jūs noteikti zināt, ka pats svarīgākais ir, lai piedāvājums būtu augstvērtīgs, tiktu nodrošināta konfidencialitāte un maksimāli individuāla pieeja. SIA Consilium piedāvā:

  • augstas kvalitātes standartus pakalpojumu sniegšanā saskaņā ar uzņēmuma vērtībām un labas uzņēmējdarbības prakses principiem;
  • maksimālu konfidencialitāti;
  • individuālus un inovatīvus risinājumus;
  • augsti kvalificētu personālu.

 No vārdiem pie darbiem

Kā zināms, no reklāmas paēdis nekļūsi. Lai pārliecinātu un iedrošinātu Jūs izvēlēties SIA Consilium pakalpojumus, vēlamies iepazīstināt ar dažām atsauksmēm no klientiem, kas jau ir izvēlējušies SIA Consilium piedāvājumus. Izvēlieties arī Jūs, SIA Consilium neliks Jums vilties!

Precīzi, ātri un kvalitatīvi

Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības palāta Apvienotajā Karalistē rūpīgi izvēlas savus sadarbības partnerus. SIA „Consilium” pārliecina gan ar savu nevainojamo reputāciju, gan precīzu un ātru darbu izpildi. Mēs esam gandarīti par šo sadarbību un pārliecinoši rekomendējam Consilium saviem starptautiskajiem klientiem un biznesa partneriem.

/ Anete Vīgnere, Latvijas-Lielbritānijas Tirdzniecības palātas valdes priekšsēdētāja /

Ar īpašu vērību un profesionalitāti izpildīts darbs

Farmācijas  jomā tulkojums līdzinās juveliera darbam, ņemot vērā precizitāti, kāda nepieciešama šo darbu veicot. Paldies SIA Consilium par sadarbību, noteikti izmantosim Jūsu pakalpojumus arī turpmāk. Jūs esat ātri, precīzi un fleksibli.

  /Kaspars Ulmanis, SIA “Omega Pharma Baltics” /

Lai apskatītos visus SIA Consilium piedāvātos biznesa pakalpojumus ienāc Consilium.lv mājas lapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation