BRILLES UN KONTAKTLĒCAS VISĀM GAUMĒM!

manaslecas.lv kontaktlēcas 4Šobrīd brilles ir kas daudz vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir izteiksmīgs aksesuārs. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem. Piedāvājumā pieejamas kontaktlēcas, kas paredzētas redzes uzlabošanai, gan kontaktlēcas, kas izveidotas kā stila elements. Papildus brillēm, mājas lapā varēsi iegādāties arī briļļu tīrāmos līdzekļus, izsmidzināmus līdzekļus un mitrās salvetes. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan vienkārši apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Tāpat, mājas lapā varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Mājas lapā Manaslecas.lv varēsi iegādāties kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī pus gadam. Nēsājot kontaktlēcas atceries, ka tās nēsāt atļauts tikai tik ilgi, cik paredzēts to lietošanas laiks. Tāpat, izvēloties kontaktlēcas, jānoskaidro kādi tīrīšanas līdzekļi vajadzīgi.
Ielūkojoties Manaslecas.lv, nojautīsi, ka šeit Tu varēsi iegādāties, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī krāsainās lēcas izklaides pasākumiem, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Lai Tu atrastu atbilstoša stipruma brilles, vispirms Tev jāveic redzes pārbaude. Neuztraucies par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tā ir Manaslecas.lv optika A’telpa. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras atsaucīgas un zinošas optometres. Ja kontaktlēcas esi sācis lietot pavisam nesen un optometrists Tev lūdzis atgriezties uz atkārtoto vizīti pēc viena mēneša, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Mēneša atkārtotā vizīte”. Tāpat kā pēc mēneša, iespējams, ka optometrists lūdzis atgriezties pēc pus gada, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Pusgada atkārtotā vizīte”.
Ja esi nolēmis iegādāties brilles mājas lapā, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Briļļu saņemšanai Latvijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Bez maksas savu pasūtījumu varēsi saņemt optikas salonā “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja preču vai produktu izvēles brīdī Tev rodas kādi jautājumi, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem pa tālruni 202 11 202.

Comments are closed.

Post Navigation