Ceļu satiksmes noteikumi internetā iemācīties ir vienkārši – credo.lv

ceļu satiksmes noteikumiINTERESĒ CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMI INTERNETĀ? APMEKLĒ CREDO MĀJASLAPU!

Autoskola Credo ir zināma un pieprasīta autoskola, kurā labprāt mācās dažādu vecumu kursanti. Credo darbojas jau vairāk kā 14 gadus, un lieliski sevi pierādījusi kā uzticamu autoskolu, kas tiecas būt par tirgus līderi.  

APMĀCĪBAS VAIRĀKĀS KATEGORIJĀS UN CEĻU SATIKSMES NOTEIKUMI INTERNETĀ

Kopumā autoskola Credo piedāvā 10 dažādu kategoriju apguvi, tās ir A, A1, B, BE, C, C1, CE, D, D1 un profesionālo 95. kodu. Autoskolas filiāles atrodas ne tikai Rīgā, bet arī Baložos, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī un Daugavpilī. Runājot par autoskolu Credo, obligāti jāpiemin arī skaitļino statistikas. 97% skolas absolventu noteikti ieteiks Credo autoskolu arī draugiem un paziņām, un iespējams, tieši tādēļ, autoskola Credo saņem vismazāk pamatotu sūdzību no kursantiem, salīdzinot ar citām autoskolām, kuras apmāca vismaz 200 kursantus mēnesī.

Kā jau minēts, Credo autoskola piedāvā vairāku kategoriju autovadītāju apmācības, piemēram, 95. koda apmācībās ietilpst teorētiskā apmācība, reģistrācija autoskolā un dokumentu noformēšana.

Ja Tu vēlies kļūt par autovadītāju, taču Tev nav pietiekami daudz laika teorijas apguvei vai praktiskajām braukšanas nodarbībām, tad Credo ir īstā vieta, kur apgūt gan teoriju, gan braukšanas nodarbības tajā laikā, kad Tu to vari izdarīt. Ņemot vērā mūsdienu klientu pieprasījumu,Credo autoskola piedāvā vēl nebijušu iespēju. Braukšanas vai teorijas apmācība, pēc individuāla izsaukuma, jebkurā dienakts laikā ir iespēja, ko piedāvā tikai autoskola Credo. Pieteikties šādam pakalpojumam vari pa tālruni 67 220 800! Pieejami arī ceļu satiksmes noteikumi internetā, lai Tu varētu labāk sagatavoties eksāmenam.

Autoskola Credo vienmēr attīstās un izveido jaunus un saistošus piedāvājumus kā jaunajiem kursantiem, tā arī tiem, kas autovadītāja apliecību jau ueguvuši. Jaunums Credo autoskolā ir nesen ieviestais pretavāriju kurss. Apmācībās ietilpst pareiza auto vadīšanas tehnika ekstremālos un slidenos apstākļos. Šāds pretavārijas kurss izveidots tādēļ, lai ikviens autovadītājs, varētu pārbaudīt savas braukšanas prasmes un gūt jaunus iespaidus un pieredzi kā droši un pareizi vadīt auto dažādās saspringtās situācijās. Ja Tev šādas praktiskās nodarbības šķiet noderīgas, tad nekavējies un piesakies!

Ja esi pārliecinājies, ka vēlies, lai Tava autoskola ir Credo, tad piesakies mācībām pa tālruni 67 220 800 vai arī, raksti e – pastu uz credo@credo.lv. Tevi apkalpos zinoši un laipni darbinieki, kas Tev palīdzēs nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, lai Tu, pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt mācības kādā no Tev tuvākajām filiālēm! Credo – mūsu kvalitāte, Jūsu drošība!

 

Comments are closed.

Post Navigation