Darba drošības centrs FN-Serviss

logo_lielsŅemot vērā, ka darba drošības pasākumu prasības tikai pieaug, būtiski visus vajadzīgos pasākumus veikt atbildīgi. Šis arī ir viens no iemesliem, kādēļ daudzi uzņēmumi šos pienākumus uztic profesionāļiem.

Darba drošības centrs FN-Serviss veiks visus nepieciešamos darba aizsardzības pasākumus, rūpējoties par atbilstošu drošību ikvienā uzņēmumā.

Pasākumu komplekss, ko nodrošina darba drošības centrs FNServiss, ietver ne tikai visu vajadzīgo dokumentu izstrādi un darbību veikšanu, bet arī darba aizsardzības speciālista „aizstāšanu”, jo likums atļauj „neturēt” savā uzņēmumā apmācītu speciālistu, ja ir noslēgts līgums ar kompetento institūciju par darba aizsardzības pakalpojumiem. Tātad darba drošības centrs FNServiss var būt labs risinājums šādās situācijās.

PLĀNO IEGŪT JAUNAS ZINĀŠANAS? IZVĒLIES FNSERVISS PAMATLĪMEŅA KURSUS DARBA AIZSARDZĪBĀ

FNServiss sortimentā arī pamatlīmeņa kursi darba aizsardzībā. Pamatlīmeņa kursi darba aizsardzībā ir 60 stundu ilgas apmācības, kuru laikā speciālisti iegūst zināšanas par svarīgākajiem darba aizsardzības pamatjautājumiem.

Vēl viens FNServiss piedāvātais pakalpojums – civilā drošība un aizsardzība. Piedāvājumā gan kursi – civilā drošība un vides aizsardzība, gan arī civilās aizsardzības plāna izstrāde. Pieejamas arī konsultācijas un apmācības. Kursi – civilā drošība un aizsardzība paredzēti iestāžu, organizāciju un komercsabiedrību  darbiniekiem, kas nodarbojas ar civilās aizsardzības jautājumu risināšanu.

 UGUNSDZĒSĪBAS SIGNALIZĀCIJAS – LIELISKĀKOS RISINĀJUMUS MEKLĒ FNSERVISS.LV

 Lai ugunsdrošība uzņēmumā būtu teicamā kārtībā, izvēlies FnServiss. Ugunsdrošība apvieno dažādus pasākumus – gan piemērotas zināšanas, gan arī inventāru. Tiek nodrošinātas, piemēram, efektīvas ugunsdzēsības signalizācijas. Pieejamas Konvencionālajās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas. Konvencionālās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas iesaka uzstādīt nelielos objektos, kur nav jāuzstāda liels skaits ugunsdzēsības signalizācijas detektoru, savukārt Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas  noderīgas būs objektos, kur jāuzstāda lielāks skaits ugunsdzēsības signalizācijas detektoru vai ir nozīmīgs paaugstināts drošības līmenis.

Lai uzņēmumā būtu droši, jāparūpējas arī par piemērotu inventāru. FNServiss dūmu dektators būs laba opcija. FNServiss dūmu dektators ir aprīkots ar fotoelektronisku dūmu atpazīšanas ietaisi, kas, fiksējot konkrētu dūmu koncentrāciju telpā, sāk signalizēt. Iegādājami Vācijā, Somijā, Polijā, Korejā , kā arī citās valstīs ražotas ierīces, taču tie būtiski neatšķiras – ikviens FNServiss dūmu dektators ir ar CE marķējumu, kas arī ir galvenais tā kvalitātes rādītājs un apliecina  atbilstību Eiropas Savienības prasībām.

Darba drošība centrs FNServiss ir viens no lielākajiem šīs sfēras pārstāvjiem Latvijā, nodrošinot efektīvus darba drošības pasākumus visu veidu uzņēmumiem. Pamatlīmeņa kursi darba aizsardzībā, civilā drošība un aizsardzība, ugunsdzēsības signalizācijas, FNServiss dūmu dektators – tā ir tikai daļa no lieliskajiem piedāvājumiem. Rūpējies par savu un uzņēmuma darbinieku drošību arī Tu – izvēlies www.fnserviss.lv.

Comments are closed.

Post Navigation