Stacionārie datori spēļu cienītājiem

Datortehnika spēļu cienītājiemDatorspēļu cienītājiem visparocīgākie būs stacionārie datori. Tie ir lētāki, to klaviatūra būs ērtāka, ekrāns piedāvā labāku izšķirtspēju, un dators ir vieglāk pielāgojams – uzlabojums individuālām vajadzībām. Ietaupi laiku un iepērcies izdevīgi – meklē stacionāro datoru interneta veikalā 1a.lv.

Interneta veikals 1a.lv ir pēc apgrozījuma lielākais interneta veikals Latvijā, kas veiksmīgi darbojas jau vairāk kā desmit gadus. Interneta veikals sadarbojas ar lielākajiem Latvijas un Eiropas vairumtirgotājiem, preces iepērkot lielos apjomos. Tāpēc 1a.lv klientiem ir pieejami visaktuālākajiem jaunumi par visizdevīgākajām cenām. Interneta veikalā 1a.lv atradīsi datortehniku, fototehniku, sadzīves tehniku, biroja tehniku, auto piederumus, kā arī preces tūrismam un bērniem un citas ikdienā tik noderīgas lietas.

1A_ELITE AMD A10 GAMINGStacionāros datorus atradīsi 1a.lv sadaļā datortehnika – personālie datori. Piedāvājumu vari atlasīt pēc ražotāja, datora lietošanas mērķa, operatīvās atmiņas, cietā diska ietilpīguma, operētājsistēmas. Interneta veikala 1a.lv piedāvājumā ir 32 datorspēļu cienītājiem atbilstoši stacionārie datori. Lieliska izvēle: 1A_ELITE AMD A10 GAMING par LS 279 vai 36 mēnešu līzingā par Ls 12, 85 mēnesī. Procesors AMD Fusion A10-5800K Processor (4 MB Cache, 3.8 GHz), Uzstādītā operatīvā atmiņa 8 GB, Cietais disks (HDD) 500 GB, Video karte       Radeon HD 7660D, Audio – Realtek. Datoram ir divu gadu garantija. Piemeklē datoram atbilstošu monitoru: datortehnika – LED / LCD MONITORI. Teicamas izšķirtspējas 20 collu monitors maksā vidēji Ls 56. Interneta veikalā 1a.lv varēsi atrast arī atbilstošāko datora peli un klaviatūru.

Kad vajadzīgā tehnika ir atrasta, reģistrējies 1a.lv. Reģistrēšanās atvieglos iepirkšanos, izmantot 1a.lv piedāvātās atlaides. Vari iepirkties, nereģistrējoties. Seko norādēm. Pirkuma apstiprinājumu saņemsi e-pastā. Ja izvēlētā prece pasūtījuma brīdī ir 1a.lv noliktavā, tad pasūtījums tiks piegādāts pēc divām dienām. Piegādes cenas ir apskatāmas 1a.lv mājas lapā – preču piegāde, Rīgas robežās pasūtījums piegādā pats 1a.lv. Ārpus Rīgas DPD kurjerpasts. Interneta veikals 1a.lv nodrošina vismaz divu gadu garantiju. Precīza garantijas informācija ir jāskatās katrai izvēlētajai precei. Iepērkoties interneta veikalā var ietaupīt laiku un iepriecināt sevi ar izdevīgu pirkumu. Uz individuāliem jautājumiem atbildēs 1a.lv konsultanti: raksti – info@1a.lv vai zvani telefons 67428800, 29555586.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation