Dāvanas sievietēm – ceļotājām!

dāvanas sievietēm ceļotājāmMēs diezgan bieži vēlamies doties baudīt nakts dzīvi Ņujorkā, atpūtu Kanāriju salās, iespaidus Karpatos, zemūdens priekus Amerikā. Bet, vai pazīstam paši savu zemi? Vai zinam visas Latvijas sniegtās iespējas, dabas un piedāvājumu daudzveidību? DāvanuServiss.lv piedāvā lieliskas dāvanas cilvēkiem, kuriem patīk ceļot, patīk piedzīvojumi, gūt jaunas emocijas un iespaidus.

Celojums uz Liepāju

Piemēram, ja pazīstat kādu cilvēku, kurš dzīvo Rīgā vai kādā citā pilsētā un vienmēr sapņojis pabūt Liepājā, kāpēc gan neuzdāvināt manikīra un pedikīra vizīti Liepājā? Koptas rokas un kājas – tas ir tēla sastāvdaļa un labklājības pazīme. Profesionāls manikīrs un pedikīrs, kā arī pienācīga kopšana – tā ir veselu un skaistu nagu ķīla. Ja esat oriģinālu dāvanu piekritējs, tad šī dāvana būs lielisks veids, kā izraisīt smaidu gaviļnieka sejā! Šis cilvēks bonusā varēs aplūkot arī Liepāju, pabūt pludmalē, atpūsties, izbaudīt kafiju kādā no Liepājās kafejnīcām. Piedzīvojums garantēts.  Manikīra un pedikīra dāvanas cena ir tikai Ls 20!

Jauni iespaidi diviem

Varbūt Jums ir pazīstams kāds jaunais pāris, kuriem ļoti patīk ceļot? Tādā gadījumā varēsiet iepriecināt nevien sievieti, bet arī viņas vīrieti. Tikai par Ls 45 divām personām DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties izjādi pa Daugavas lokiem. Tā ir lieliska iespēja izbaudīt Latgales neskarto dabu un Daugavas ielejas krāšņumu!  Izjāde notiek gar pašu Daugavas krastu Krāslavas novadā un paver skatu uz likteņupes varenumu. Šis piedzīvojums dos neaizmirstamas emocijas zirga mugurā, baudot dabas skatus un klausoties šalcošā mežā!

Tiem, kas Latviju jau izbraukājuši!

Neapšaubāmi, Latvijā ir arī tādi cilvēki, kas Latviju jau izbraukājuši krustu šķērsu un tagad vēlas paceļot ārpus Latvijas robežām. Viens no piedzīvojumiem, ko piedāvā DāvanuServiss.lv – romantiska atpūta Sāremā divām personām  tikai par Ls 31. Neparasta naktsmītne pie Stolbovke dzirnavām Sāremā. Katrs viesis, kas uzturas dzirnavās, saņems daudz pozitīvu emociju un pieredzi, kā arī atjaunoto seno tradīciju šarmu un dzīves veidu. Romantiskās Stolbovka dzirnavas paceļas Sāremā Sõrve pussalā, netālu no klints Ohessaare – tikai simts metru attālumā no pludmales!  Nevis dāvana, bet piedzīvojums!

Dāma, kura ir ceļošanas piekritēja, noteikti novērtēs kādu no piedzīvojumiem, ko izvēlēsieties no DāvanuServiss.lv plašā sortimenta tieši viņai – dāvanas sievietēm ceļotājām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation