Dāvanas zirgu mīļiem

dāvanas“Vēlu veselību jums, jūsu ģimenei un jūsu zirgiem…” Tā sākas Kipras valdnieka vēstule, kas rakstīta Ēģiptes faraonam pirms trīsarpus tūkstošiem gadu. Tā norāda uz lielo lomu, kāda zirgiem bijusi tā laika cilvēku dzīvē. Pamazām cilvēce kļuva gudrāka, saprotot, ka zirgs var ne tikai palīdzēt smagos darbos un karalaukā, bet arī dziedināt. Tā radās reitterapija (no vācu val. – Reiter – jātnieks). Jāšanas dziedniecisko ietekmi atzīmējis gan medicīnas tēvs Hipokrāts, gan senais dziednieks Antila. Hipokrāts, kura vārds tulkojumā no grieķu valodas nozīmē “zirgu pavēlnieks”, apgalvoja, ka “segli atbrīvo no tumšām domām, raisot jautras un gaišas domas”. Viņš ieteica jāšanu visiem, it sevišķi melan­holiķiem.

Romantiska izjāde ar zirgu diviem

DāvanuServiss.lv piedāvā baudīt nesteidzīgu atpūtu kopā ar sev tuvu cilvēku. Un, kā to vēl labāk pavadīt, ja ne zirga mugurā? Izjāde ar zirgu Rīgā, Krāslavā un citās vietās, būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam.

Izjāde ar zirgu + foto par piemiņu

Tiem kam jau ir mazliet apnikušas parastās fotosesijas, DāvanuServiss.lv piedāvā iespēju par Ls 30 baudīt izjādi ar zirgu vienai personai un bonusā saņemt profesionālas fotogrāfijas un vienu skaisti apstrādātu bildi kā maketu Jums par piemiņu.

Cena

Iegādāties izjādi ar zirgiem varat sākot jau no Ls 10 līdz Ls 150. Varēsiet gūt karaliskas izjūtas, ko piedāvā brauciens zirga pajūgā, varat apmācīt jāt ar zirgiem arī Jūsu bērnus. DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties pat komplektu – izjādi + pikniku. Tik brīnišķīgu atpūtu Jūs vēl nebūsiet baudījis!

Par vienu no modernās reitterapijas pamatlicējiem tiek uzskatīts franču profesors J. Lalerī, kurš 20. gadsimta 60.-70. gados teorētiski pētīja zirga ietekmi uz dažādām slimībām un pētījumu rezultātus aktīvi ieviesa ārstniecības praksē. Pēc viņa stingrās pārliecības, zirgs vairāk nekā jebkurš cits dzīvnieks spēj palīdzēt cilvēkam atbrīvoties no visdažādākajām slimībām. Mūsdienās izjāde ar zirgu ir kļuvusi ne vien par terapijas iespēju, bet arī par lielisku laika pavadīšanu ar sev mīļiem un tuviem cilvēkiem. Dažādas dāvanas ir peejamas šeit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation