DAŽĀDA VEIDA DROŠĪBAS SISTĒMAS IKVIENA UZŅĒMUMA VAJADZĪBĀM – IZVĒLIES FN-SERVISS!

Ja vēlies rūpēties par drošības pasākumiem savā uzņēmumā, FN-Serviss būs piemērots variants. Šī uzņēmuma sortimentā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība.
Ugunsdrošība ir nozīmīgs faktors visos uzņēmumos. Ja arī Tavā uzņēmumā ugunsdrošība ir aktuāls jautājums, piesakies profesionāļu pakalpojumiem- Fn-Serviss!
Ugunsdrošība ietver vairākus pasākumus – gan piemērotas zināšanas, gan arī inventāru. FN-Serviss piedāvājumā gan ugunsdzēšamie aparāti, gan arī konsultācijas, kas palīdzēs īstenot, lai ugunsdrošība būtu atbilstošā līmenī. Protams, FN-Serviss darbinieki arī var pārbaudīt, kādā stadijā ir jau uzņēmumā esošie ugunsdzēšamie aparāti. Izvēlies FN-Serviss pakalpojumus, ja vēlies, lai uzņēmumā esošie ugunsdzēšamie aparāti būtu teicamā stāvoklī un ugunsdrošība augstā līmenī!
Protams, FN-Serviss piedāvājumu klāstā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī dažādas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tām- automātiskā gāzes dzēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze. Dzesēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no lētākajām. Jāpiemin, ka šāda sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota tādās telpās, kur pastāvīgi neuzturas cilvēki, jo ogļskābā gāze var veicināt cilvēka smakšanu.
Būtiski, ka FN-Serviss piedāvā parūpēties arī par drošību mājā, piedāvājot mazo ugunsdrošības komplektu. Tajā ietilpst dūmu detektors un ugunsdzēsības pārklājs. Tāpat dūmu detektors nopērkams arī atsevišķi, kā arī dažādos variantos. Lai uzzinātu, kurš dūmu detektors būs piemērotākais , atliek tikai ieskatīties FN-Serviss mājas lapā vai sazināties ar uzņēmuma darbiniekiem. Dūmu detektors kalpos kā labs ieguldījums ugunsdrošības jautājumos gan uzņēmumā, gan mājās.
Vēl viens FN-Serviss nodrošinātais pakalpojumus – darba aizsardzība. Darba aizsardzība aptver gan dažāda veida konsultācijas, gan darba vides risku novērtēšanu un instruktāžas. Tāpat tiek piedāvāti arī darba drošības kursi, kurus pabeidzot, var strādāt par darba aizsardzības speciālistu. Kopā ar FN-Serviss kursiem varēsi gādāt, lai darba drošība firmā būtu vislabākajā līmenī. Darba drošība – labs ieguldījums biznesā. Rūpējies par sava biznesa attīstību, rūpējoties par tā darbiniekiem- darba aizsardzība ļaus īstenot abus šos aspektus.
Darba drošība un ugunsdrošība nav vienīgās FN-Serviss pārstāvētās jomas. Vēl tiek īstenota arī vides aizsardzība. Katrs, kurš grib parūpēties par apkārtējo vidi, ir aicināts ieskatīties FN-Serviss absorbentu klāstā. Pareizi organizēta vides aizsardzība palīdzēs veidot drošu un sakoptu vidi.
Uzņēmumā būtiska ir arī civilā aizsardzība un civilās aizsardzības plāna izstrādāšana. Ja nepieciešama civilā aizsardzība uzņēmumā, FN-Serviss palīdzēs īstenot civilās aizsardzības plānu, kā arī to saskaņot ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Civilā aizsardzība, darba aizsardzība, vides aizsardzība, ugunsdrošība, tai skaitā arī ugunsdzēšamie aparāti un dūmu detektors, un daudz citu pakalpojumu drošībai – izvēlies FN-Serviss!

Comments are closed.

Post Navigation