DAŽĀDAS UGUNSDZĒSĪBAS SISTĒMAS UZŅĒMUMIEM – FNSERVISS.LV

www.fnserviss.lv rīgaUgunsdrošība – svarīga lieta ikvienā uzņēmumā vai iestādē. Ja nepieciešami efektīvi risinājumi ugunsdrošības jautājumos, vērts apsvērt sadarbību ar uzņēmumu FN-Serviss.

FN-Serviss ir uzņēmums, kas specializējas ugunsdrošības jautājumos – sniedz konsultācijas par efektīvām drošības sistēmām, kā arī veic to tirdzniecību un uzstādīšanu.
Uzņēmuma FN-Serviss sortimentā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas, lai ikviens varētu izvēlēties vajadzībām piemērotāko.
Piemēram, lielveikaliem vai citām daudzstāvu ēkām piemērotākās ir ūdens ugunsdzēsības sistēmas. Šāda veida sistēmas iedalās trīs veidos- ūdens strūklas, ūdens miglas vai ūdens putu dzēšanas sistēmas.
Lai arī kādu ugunsdrošības sistēmu izvēlēsieties savam uzņēmumam, variet būt drošs, ka katra no tām efektīvi un ātri likvidēs ugunsgrēku un samazinās arī zaudējumu apmēru.

LABĀKĀS SIGNALIZĀCIJAS IEKĀRTAS – FN-SERVISS

FN-Serviss sortimentā arī dažādu veidu signalizācijas sistēmas- piemēram, ugunsdrošības signalizācija. Saskaņā ar likumu, ugunsdrošības signalizācija ir obligāta prasība noteiktās ēku grupās. FN-Serviss saviem klientiem nodrošina divu veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu. http://fnserviss.lv/automatiska-ugunsgreka-atklasanas-un-trauksmes-signalizacijas-sistema/
Plašāku informāciju par visām signalizācijas sistēmām uzzini mājas lapā Fnserviss.lv

DARBA VIDES IEKŠĒJĀ UZRAUDZĪBA AR FN-SERVISS

FN-Serviss piedāvā ne vien ugunsdrošības pasākumus un signalizācijas sistēmu uzstādīšanu, bet arī darbojas darba aizsardzības sfērā. Piedāvājumā darba vides riska novērtēšana, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, kā arī dažādi citi pakalpojumi.
Vēl viena FN-Serviss piedāvāta iespēja – darba aizsardzības kursi, kuru laikā tiek apgūts viss vajadzīgais, lai pēc to pabeigšanas kursants varētu pildīt darba aizsardzības speciālista pienākumus.
Darba drošības kursi ilgst 60 stundas. To laikā tiek apskatīti visi vajadzīgie pamatjautājumi – kā piemēram, par darba aizsardzību un darba vides riskiem.
SIA FN-Serviss nodrošina arī nepieciešamo darba vides iekšējo uzraudzību. Darba vides iekšējā uzraudzība dod iespēju novērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus.
Likums nosaka, ka civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams ikvienā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī tur, kur vienlaicīgi mēdz uzturēties vairāk kā 50 cilvēku. FN-Serviss piedāvā izveidot konkrētajam uzņēmumam aktuālo civilās aizsardzības plānu, kā arī veikt tā saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Uztici rūpes par sava uzņēmuma drošību profesionāļiem! Apmeklē www.fnserviss.lv , lai uzzinātu vairāk!

Comments are closed.

Post Navigation