DIZAINA PAKLĀJS – REPREZENTĒT SAVU UZŅĒMUMU IR PATIEŠĀM ELEMENTĀRI

Berendsen piedāvā augstvērtīgu servisu, piedāvājot paklājus, mopus un higiēnas preces visā Latvijā.

MOPS GRĪDAS MAZGĀŠANAI – UZKOPT GRĪDU VĒL NEKAD NAV BIJIS TIK VIENKĀRŠI

Mops grīdas mazgāšanai var lieliski noderēt. Pateicoties speciālajam materiālam, no kura tas izgatavots, mops ar statiskās elektrības palīdzību pievelk praktiski visus putekļus. Mops grīdas mazgāšanai ir derīgs gan sausajai uzkopšanai, gan mazgāšanai, kā arī – tie pieejami vairākos izmēros – mājas uzkopšanai derēs 46 cm vai 56 cm lielie mopi, savukārt apjomīgākām telpām – 110 cm mops. Tādējādi mops grīdas mazgāšanai noderēs gan mājas apstākļos, gan lielveikalos, izglītības iestādēs, hoteļos un citās vietās.

DIZAINA PAKLĀJS – PARŪPĒJIETIES PAR SAVA UZŅĒMUMA TĒLU

Dizaina paklājs ir no neilona šķiedras veidots paklājs ar īpašu dizaina risinājumu, kas piesaistīs apkārtesošo uzmanību. Dažādu veidu paklāji atrodami www.berendsen.lv, teiksim, ”Laipni Lūdzam” dizaina paklājs sarkanā, brūnā vai pelēkā tonī , dizaina paklājs, uz kura attēlota kafijas tase, kā arī vairāki citi to varianti. Dizaina paklājs sevī iekļauj gan praktiskumu, gan iespēju reprezentēt savu uzņēmumu.

Uzzini vairāk- http://www.berendsen.lv/dizaina-paklaji!

BERENDSEN PRODUKTI – PROFESIONALITĀTE, KURAI UZTICĒTIES

Berendsen produkti ir ļoti daudzveidīgi – nav svarīgi, vai meklēti tiek gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, atkritumu tvertnes vai papīra salvešu turētāji, Jūs to spēsiet atrast Berendsen piedāvājumā. Berendsen produkti ir patiešām gaumīgi, kā arī kvalitatīvi, kas ļauj tos izmantot dažādās lokācijās. Ja gribat, lai Jūsu darba vai mājas vide ir higiēniska un tīra, Berendsen produkti lieti noderēs!

DVIEĻU TURĒTĀJS – INOVĀCIJA, KAS IZCEĻAS AR ĒRTUMU

Dvieļu turētājs, iespējams, nav pats populārākais Berendsen produkts, taču tam piemīt vairāki plusi. Dvieļu turētājs sevī ietver auduma dvieli, kas izgatavots no kokvilnas. Dvieļa garums ir 35 metri, un ar vienu dvieli iespējams noslaucīt rokas apmēram 100 reizes (pēc katras roku slaucīšanas lietotā dvieļa daļa nonāk atsevišķā nodalījumā). Pateicoties kokvilnas lieliskajām spējām uzsūkt mitrumu, dvieļu turētājs ir ļoti veiksmīga izvēle.

HIGIĒNISKU DARBA VIDI NODROŠINA ATBILSTOŠAS HIGIĒNAS PRECES

Higiēnas preces palīdz tualetei būt tīrai un elegantai. Ņemot vērā to, ka Berendsen atrodamas higiēnas preces 10 dažādos toņos, piemērotas iekārtas atradīs ikviens. Turklāt šīs higiēnas preces ir ļoti mūsdienīgas un ērti izmantojamas – lielākā daļa no tām ir aprīkotas ar sensoriem un antibakteriālu virsmu. Šo iemeslu dēļ Berendsen higiēnas preces izmanto arvien plašāks uzņēmumu skaits.

Vēlaties, lai Jūsu tualetes telpā vienmēr valdītu tīrība? Berendsen produkti Jums lieliski noderēs – iepazīstieties ar uzņēmuma sniegtajām iespējām nekavējoties!

Comments are closed.

Post Navigation