Dodiet prieku ikdienā, nopērkot saviem mīļajiem oriģinālas dāvanas

Bieži sastopamies ar problēmu, ka ir sarežģīti sumināt kādu ar pārdomātiem un sirds siltuma pilniem pārsteigumiem – spa procedūras un spa dāvanu karte būs oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā vai pat kalpos kā kāzu dāvanas. Saistoša ir žurnālu abonēšana vai citas oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā. Piemēram, adītas zeķes, spa procedūras vai spa dāvanu karte, recepšu grāmatiņa vai ielūgums uz teātri un žurnālu abonēšana ir jaukas dāvanas. Vai spa dāvanu karte ir lieliska kāzu dāvanas alternatīva? Lūk, priekšlikumi, lai kāzu dāvanas būtu saistošas un lietderīgas. Jāuzsver, ka šāda veida dāvaniņas ir ļoti patīkami saņemt un lietot, jo tās netiks ievietotas grāmatplauktā un netiks piemirstas!

Internetā var sagādāt oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā pieaugušajiemun kāzu dāvanas pieaugušajiem, tā vecpuišiem un ģimenēm dažādiem svētkiem un svinīgiem gadījumiem. Tas ir izdevīgi, jo:

  • ikviena miesu un garu stiprinās SPA procedūras un SPA dāvanu karte, restorānu apmeklējumi vai kulinārijas kursi;
  • tiem, kuriem tīk pašizglītoties, sasitoša būs žurnālu abonēšana, dažādas apmācības un kursi mākslas, aktīvās atpūtas un radošajās jomās.

Tajā pašā laikā tiem, kuriem tīk atrasties nedaudz virs zemes, efektīvas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā būs izbraucieni ar kuteri un gaisa baloniem, kā arī lēkšana ar izpletni instruktora pavadībā.

SPA dāvanu karte – lieliska un saistoša kāzu dāvanas iespēja, kas patiks gan līgavai, gan līgavainim

Oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā dažkārt ir sarežģīti izvēlēties pašu spēkiem. Tādēļ spa dāvanu karte un SPA procedūras ir teicams risinājums, lai kāzu dāvanas nebūtu garlaicīgas. Lielisks risinājums var būt pārdomātas jubilejas dāvanas, ko var izmantot kopā ar mīļoto cilvēku vai visu ģimeni. Iespējas izvēlēties dāvanas ir tik tiešām dažādas:

  • kreatīvas – specializētu žurnālu abonēšana, sveču liešanas darbnīcas apmeklējums, muzikālo prasmju uzlabošanas kursi vai profesionāla foto sesija pārim un visai ģimenei;
  • aizraujošas – SPA procedūras, boulinga spēle visai ģimenei, izbraucieni ar rodeļiem, slidošana vai pēršanās lauku pirtī pēc izjādes ar zirgiem.

Atgādinām, ka var uzdāvināt arī ko azartisku – “izlaušanās istabas” vai izklaižu parka apmeklējums ar 3D elementiem, foto orientēšanās spēle Vecrīgā vai lidojums ar lidmašīnu, kā arī tematisko žurnālu abonēšana.

Izvēlieties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā – SPA procedūras, žurnālu abonēšana vai pat kāzu dāvanas saviem draugiem! Izvēlieties dāvanu visai ģimenei – iespējuSPA dāvanu karte Jūsu ģimenei un draugiem pie vadošiem dāvanu servisu īstenotājiem!

Comments are closed.

Post Navigation