FN-SERVISS- LABĀKIE RISINĀJUMI UGUNSDROŠĪBAS JAUTĀJUMOS

darba drošība fnsserviss.lvUgunsdrošība un ar to saistītie jautājumi ir svarīgi visos uzņēmumos. Viens no uzņēmumiem, kas nodrošina efektīvus, ar ugunsdrošību saistītus pakalpojumus, ir FN-Serviss.
FN- Serviss – profesionāļi, kas labi pārzina savu darbu, tāpēc, izvēloties šīs kompānijas pakalpojumus, varēsiet būt drošs, ka tiks ieteikti vislabākie risinājumi tieši tavam uzņēmumam. FN-Serviss ne tikai piedāvā dažādas drošības sistēmas, bet arī veic to uzstādīšanu.

FN-Serviss piedāvā dažādas signalizācijas sistēmas. Ikvienā uzņēmumā nozīmīga ir, piemēram, ugunsdrošības signalizācija.
FN-Serviss sortimentā divu veidu ugunsdrošības signalizācijas iekārtas -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālā analogā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma parasti tiek uzstādīta nelielās telpās. Ar to ātri var identificēt zonu, kurā radies ugunsgrēks vai bojājums. Turpretī adrešu ugunsdzēsības sistēma efektīva būs lielākos objektos. Katram no uzstādītajiem dektatoriem ir konkrēta adrese, kas ļaus efektīvi noteikt bojājuma vai ugunsgrēka izcelšanās vietu.
Lai uzzinātu vairāk par FN-Serviss piedāvātajām signalizācijas sistēmām, apmeklē Fnserviss.lv
EFEKTĪVUS RISINĀJUMUS DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMOS SAŅEM PIE FN-SERVISS SPECIĀLISTIEM
Uzņēmums Fn-Serviss piedāvā arī ar darba aizsardzību saistītus pakalpojumus – kā piemēram, darba vides iekšējā uzraudzība un obligāto veselības pārbaužu noteikšana. http://fnserviss.lv/darba-vides-iekseja-uzraudziba/
Savukārt tie, kuriem interesē darba aizsardzības tēma, noderīga iespēja būs uzņēmuma piedāvātie darba aizsardzības kursi. Šie darba drošības kursi sniegs visas nepieciešamās pamatzināšanas, lai pēc to beigšanas varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu Kursu laikā tiek aplūkotas tādas tēmas, kā, piemēram, darba vides riska faktori, darba aizsardzība un vairākas citas.
Fn-Serviss pakalpojumu klāstā arī darba aizsardzība, darba iekšējā uzraudzība un ar to saistīti pasākumi. Tā ir lieliska iespēja parūpēties par drošu darba vidi.
Saskaņā ar likumu civilā aizsardzība un tās plāns nepieciešams ikvienā paaugstinātas bīstamības objektā, kā arī ēkās, kur vienlaicīgi uzturās vairāk nekā piecdesmit cilvēku. Fn-Serviss izstrādā civilās aizsardzības plānus, kā arī veic to saskaņošanu ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.
Parūpējies par drošu darba vidi kopā ar FN-Serviss komandu. Vairāk uzzināt vari – Fnserviss.lv.

Comments are closed.

Post Navigation