GAIDĀT IEDVESMU DĀRZA DARBU PLANOŠANAI? APLŪKOJIET BAKKER KATALOGĀ STĀDUS, SĒKLAS UN DĀRZA PIEDERUMUS

koki dārzamGatavojieties dārzkopības darbu sezonai savlaicīgi! Daudzveidīgajā dārza sarakstā jūsu vajadzībām liels ziedu, krūmu un koku, garšaugu, augļu sēklu un stādu klāsts vienuviet. Pasūtiet vajadzīgo savlaicīgi un izbaudiet dārza burvību jau gaidāmajā sezonā.

Kā viens no Bakker piedāvājumā esošiem produktiem ir puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Bakker piedāvājumā esošajiem puķu sīpoliem piešķirta 100% garantija. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt puķu kastēs, ko vēlāk novietot uz terases vai balkona, kā arī tieši puķu dobēs dārzā, jo to pilnplaukumā sajūtīsiet burvīgu puķu buķetes aromātu un vislabāko gaisotni. Kallas, montbrētijas, īrisi, dekoratīvais ingvers, kannas un neskaitāmas sīpolpuķes varēsiet atrast Bakker katalogā.

Bakker dārza un dārzkopības preču klāstā plašā piedāvājumā dažnedažādu klāstu rozes, kā arī tās ikkatrā pagalmā un dārzā ienesīs karalisku skatu, košas krāsas un teicamu aromāta buķeti. Rozes ir skaistas gan Tieši dārzā, dobēs, gan kā grieztie ziedi, tālab pilnbriedumā priecēs gan ārā, gan arī mājās vāzēs. Lielziedu rozes, vīteņrozes, daudzziedu rozes, klājeniskās rozes un vēl citas ziedu šķirnes skaistam dārzam.

Turpat varēsiet nopirkt nepieciešamās puķu un dārzeņu sēklas. Bakker-Holland.lv noteikti jums iesaka mazdārziņā iesēt arī kādu vitamīnu saturošus ogas vai augļus. Sēklu paklāji, sēklu lentes un ripas vieglāku padarīs sēklu sēšanu. Apskatiet sēklu klāstu – dekoratīvie ķirbji, garšaugu sēklas, dārzeņu sēklas, puķu sēklas.

Interneta veikalā Bakker-Holland.lv varat pasūtīt arī neskaitāmu koku un krūmu stādus. Piedāvājuma klāstā atrodami gan masīvi koki ēnas izveidošanai, gan ļoti kompakti pundurkrūmi un praktiski dzīvžogu krūmi īpašuma apstādīšanai. Arīdzan augļu koki, kas iederēsies lielākā saimniecībā – dažādu šķirņu bumbieru stādi, ābeles, plūmes, ķirši u.c.

Bakker dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Lai nākamajā sezonā dārzs zeltu un pārsteigtu ar spilgtu krāsu gammu, pasūtiet nepieciešamo savlaicīgi. Bakker mājaslapā atradīsiet noderīgus dārzkopības ieteikumus krūmu un koku griešanā, viss par zālāju atjaunošanu u.c. noderīgus ieteikumus. Sīpolpuķes, rozes, krūmi, dārzeņi, augu kopšanas līdzekļi, dārza instrumenti un tehnika un vēl citi.

Comments are closed.

Post Navigation